Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg sai Saksamaa kõrgliigas kirja selle hooaja 11. võidu. Foto: AFP / Scanpix
10. märts 2014, 08:30

Klavan võitis, Kink lõi värava!

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas tavapäraselt 90 minutit mänginud Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg võõrsil Mönchengladbachi Borussia ja tõusis 24. vooru järel tabelis kuuendale kohale, mis tagaks hooaja lõpus mullu ülinapilt üleminekumängudest pääsenud Augsburgile koha eurosarjas.

0:1 kaotusseisust välja tulnud Augsburgile tõi võidu Tobias Werneri 81. minuti värav. Tabeliseis on küll ilus, aga lähitulevik keeruline – järgmised seitse kohtumist peetakse liigatabeli esikümnesse kuuluvate klubidega.

Ungari kõrgliigas lõi oma esimese värava Budapesti Kaposvari Rakoczi eest Tarmo Kink, kes aitas meeskonna 1:1 viigini Ujpestiga. Kaposvari on tabelis viimasel kohal. Soome liigakarikasarja veerandfinaalis alistas Seinäjoe JK (Mihkel Aksalu 90 min, Gert Kams vigastatud) 1:0 Kuopio PSi (Ats Purje 90 min).

Aserbaidžaani kõrgliigas tegi Bakuu FC Ravaniga lepingu sõlminud Dmitri Kruglov kohtumises Lenkarani Hazariga kaasa teise poolaja ning aitas meeskonna 2:1 võiduni. Poola kõrgliigas viigistas Varssavi Legia (Henrik Ojamaa sekkus 72. minutil) 1:1 Wroclawi Slaskiga.

***

Täna alustavad kevadringi mängudega Venemaa kõrgliigas Eesti koondise võtmemängijad Konstantin Vassiljev ja Sergei Pareiko, kelle koduklubid Permi Amkar ja Nižni Novgorodi Volga omavahel vastamisi on. 11 vooru enne tšempionaadi lõppu on Amkar tabelis 16 meeskonna seas 7. ja Volga 12. kohal.