Hispaania jalgpalli kõrgliiga 27. voorus viigistas Bilbao Athletic võõrsil 1:1 Valenciaga.Foto: JOSE JORDAN
10. märts 2014, 00:10

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 27. voorus viigistas Baskimaa esindusklubi Bilbao Athletic võõrsil 1:1 Valenciaga ning püsib kindlalt esinelikukursil, mis tähendaks hooaja lõppedes pääsu Meistrite liiga play-off'i.

Valencia asus kodusel Mestalla staadionil kohtumist küll 23. minutil Paco Alcaceri väravast 1:0 juhtima, kui teise poolaja alguses teenis Bilbao penalti, mille Aritz Aduriz 53. minutil kindlalt realiseeris. Viimane pooltund oli iseloomult lahtine, aga väravani kumbki meeskond ei jõudnud.

Liigatabelid juhib täna Levantest 3:0 jagu saanud Madridi Real 67 punktiga. Järgnevad eile Celta Cigo 2:0 alistanud Madridi Atletico 64 ning üllatuslikult Valladolidile 0:1 kaotanud FC Barcelona 63 punktiga. Bilbao on 51 punktiga neljas, ent edumaa viiendal kohal asetseva Villarreali ees on 7 punkti.