Henrik OjamaaFoto: MATI HIIS
25. märts 2014, 10:45

Henrik Ojamaa aitas Legia võidule, klubi on kindel liider

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia alistas Poola kõrgliiga 27. voorus võõrsil 2:1 tabeli tagumisse poolde kuuluva Gliwice Piasti.

10. minutil kaotusseisu jäänud Legia lõi võiduvärava kohtumise neljandal üleminutil. Tolleks hetkeks oli algkoosseisu kuulunud, aga 88. minutil välja vahetatud Ojamaa platsilt lahkunud.

Legia on 27 vooruga kogunud 54 punkti, millega edestatakse lähemaid jälitajaid – Poznani Lech ja Krakowi Wisla – vastavalt seitsme ja üheksa punktiga. Poola kõrgliiga põhiturniiri lõpuni on kolm vooru, aga sellele järgneb veel jätkuturniir, kus tabeli esimene ja tagumine kaheksa isekeskis ühe ringi mängib.

Ojamaa on Legia 27 kõrgliigamatšist teinud kaasa 25-s, 17 korda on ta kuulunud meeskonna algkoosseisu ja kaheksa korda sekkunud vahetusest. Neis matšides on Ojamaa löönud kaks väravat.