Nii lõi Luis Suarez (paremal) Liverpooli eduseisuks 2:0.Foto: PHIL NOBLE
30. märts 2014, 20:13

Võimas Liverpool hävitas Tottenhami ja tõusis liidriks

Inglismaa jalgpalli Premier League'is oli Liverpool koduväljakul 4:0 üle Tottenhamist ja tõusis 71 punktiga liigatabeli liidriks.

Liverpool läks juhtima juba 2. minutil, kui tobeda omavärava lõi Tottenhami keskkaitsja Younes Kaboul. 25. minutil viis Luis Suarez Liverpooli 2:0 ette, 55. minutil tegi Philippe Coutinho seisuks 3:0 ja lõppskoori vormistas 75. minutil Jordan Henderson.

Suarezile oli värav sel hooajal Premier League'is juba Liverpooli rekordit märkiv 29. tabamus, mida on ühe võrra rohkem kui Robbie Fowler 1995/96 hooajal suutis.

71 punkti kogunud Liverpool edestab nüüd tabelis kahe punktiga Londoni Chelsea't. Manchester City on kogunud 67 silma, ent neil on kaks mängu vähem peetud.

Teises tänases matšis võitis teine Liverpooli klubi Everton võõrsil Fulhami 3:1.