New Yorgi politseinike ja tuletõrjujate vahelisel hokimatšil puhkes räme massikaklus.Foto: Ken Turnlund
Jäähoki
8. aprill 2014, 12:29

VIDEOD: Hokimatšil politsei vs tuletõrje puhkes räme massikaklus!

New Yorgis peetud heategevuslik (!) jäähokimatš maailma pealinna politseinike ja tuletõrjujate vahel tuli 25 minutiks katkestada, sest meeskondade vahel puhkes massikaklus, mida saab kirjeldada vaid ühe sõnaga: räme!

Kohtumine toimus NHLi klubi New York Islandersi koduareenil tuhandete pealtvaatajate ees ning ilmselt ajas suur publik korrakaitsejõududes töötavad mängijad nii pöördesse, et tunded keesid üle. Teise kolmandiku keskel sööstsid mõlemad meeskonnad täies koosseisus jääle ja hakkasid vastastele molli kütma, kohtunikel puudusid võimalused kaklust peatada.

Kui kaklus läbi, mängiti hokit edasi. Politseinikud võitsid 8:5, kakluse võitja jäi välja kuulutamata. Sarnase heategeva hokimatši peavad New Yorgi politsei ja tuletõrje igal aastal, viimati läks asi sedavõrd käest ära umbes 20 aastat tagasi.