Atletico ja Bayern pääsesid poolfinaaliFoto: QUIQUE GARCIA
9. aprill 2014, 23:39

Bayern alistas kaotusseisust Unitedi! Barcelona audis! (5)

Jalgpalli Meistrite liigas selgusid täna kaks viimast poolfinalisti, kui Müncheni Bayern võõrustas Manchester Unitedit ja Madridi Atleticole sõitis külla FC Barcelona. Mõlemas paaris saatis edu kodumeeskonda - Atletico võitis 1:0 ja Bayern 3:1 - ja nii pääsesid nelja parema sekka Müncheni ja Madridi klubid.
23:38

Mängud on lõppenud! Poolfinaali pääsevad Bayern ja Atletico!

23:23

"Olen küll ManU poolt, kuid Bayern liigutab palli paremini täna :)" märkis Fänn Õhtulehe kommentaariumis. Tal on õigus.

23:21

Mäng tehtud? Robben "teeb Robbenit" ehk murrab paremalt äärelt keskele ning saadab palli Vidici väikese abiga de Gea selja taha. 3:1 ja United vajab nüüd kaht vastuseta väravat. Veerand tundi mängida.

23:15

Teises kohtumises võtab Barcelona üha rohkem riske, kuid paremad võimalused on tekkinud hoopis kodumeeskonnal.

23:14

Samas on Unitedi olukord selge: kui ise suudetaks vähemalt korra skoorida ning Bayern rohkem väravaid ei lööks, pääseks tänu võõrsil löödud väravate reeglile edasi valitsev Inglismaa meister

23:13

Niisiisis on Mandžukic ja Müller muutnud 11 minutiga kaotusseisu eduseisuks.

23:10

Bayern läheb juhtima! Robbeni sööt leiab Unitedi kaitsjate vahelt üles Thomas Mülleri ning de Geal polnud seal enam muud teha, kui välja võtta.

23:07

Bayern vahetab: Götze välja, rafinha sisse. ehk Philipp Lahm siirdub äärekaitsest keskväljale.

23:07

Hetkeseisuga oleks Bayerni ja Unitedi kohtumises järgnemas lisaaeg.

23:01

Patrice Evra pole oma karjääri jooksul veel sellist väravat löönud! Prantsusmaa koondislane kihutab karistuslala joonelt lati alla sellise puraka, et oi-oi-oi!

22:58

Palju kisa, vähe villa, võiks teise poolaja esimese kümne minuti kohta kokkuvõtvalt öelda. Viimaks pääseb Shinji Kagawa kaugelt löögile, kuid Neuer püüab kindlalt.

22:48

Teised poolajad on alanud!

22:37

Teises mängus on Barca vastavad numbrid 65%, 6 pealelööki (2 postide vahele), 35% palli vallanud Atletico on teinud 7 pealelööki (3). Atletico on olnud ohtlik: lisaks Koke väravale tabas David Villa ka latti.

22:34

Mida räägib statistika? Bayern on vallanud palli 68% mänguajast, United 32%. Pealelööke Bayernil 13 (neist postide vahele 5), Unitedil vaid (1).

22:33

Esimesed poolajad on lõppenud ning hetkeseisuga pääseksid poolfinaali Bayern ja Atletico

22:18

Barcelona valdab rohkem palli ning Lionel Messil on olnud ka paar head võimalust seisu viigistamiseks, kuid senises 19-s omavahelises mängus Atleticole koguni 20 väravat kõmmutanud superstaari sihik on jätnud paremat soovida.