Tanel Kurbas.Foto: ALDO LUUD
Ats Kuldkepp 10. aprill 2014 15:44
Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond peab homses Balti liiga pronksikohtumises Tampere Pyrintöga suure tõenäosusega taas läbi ajama Tanel Kurbaseta, kellele teeb muret valutav selg.

"Praegu oleme pessimistlikud ja pigem ta ei mängi. Eile oli tal kehvem päev, täna jälle parem. Paistab, et tal on lülisambas üks lüli teise suhtes liikunud ja see tekitab valusaid spasme. Et need ära kaoks, tuleb korralikult võimelda, millega tegelemegi," selgitas Rocki füsioterapeut Martin Vahimets.

Ilmselt jääb ta eemale ka pühapäevasest korduskohtumisest Soome pinnal ja naaseb alles Eesti liiga veerandfinaalseeriaks Valga vastu, mis algab kolmapäeval, 16. aprillil.

Põlvega hädas oleva Marek Doronini osas oli Vahimets optimistlikum, "Tal on samuti paremaid ja halvemaid päevi. Üldiselt võtaks tema paranemine mitu nädalat, aga seda aega pole meil kuskilt võtta. Teisipäeval tehtud süst seisu oluliselt paremaks ei teinud, aga ta ütles, et tahab täna õhtul proovida, kuidas mängida kannatab. Tema saab homme ilmselt kaasa teha," ütles Vahimets.

Lisaks jääb Rockil eemale Augustas Peciukevicius, kes murdis laupäeval mängus Kalev/Cramoga rangluu. Teised on treeningu- ja mängukõlbulikud. Homne matš algab kell 17.45.