TÜ/Rock alistas BBL pronksiseeria avamängus Tampere Pyrintö.Foto: ALDO LUUD
11. aprill 2014, 19:24

Vigastustest räsitud TÜ/Rock pidas Balti korvpalliliiga esimese pronksikohtumise Tampere Pyrintöga ja võitis 75:62. Korduskohtumises võib seega lubada kuni 12-punktilist kaotust.
19:24

Talts tabab paar sekundit enne lõppu kolmese lõppseisuks 75:62. Päris soliidne vahe enne teist mängu.

19:19

19:17

Minut lõpuni, Rock 10ga peal, 71:61.

19:15

Kossulahingut tuli vaatama ka Tartu võrkpallimeeskonna staar Robert Täht. Mehele tehti eile vahetult enne mängu kolm õmblust, täna on mees juba kombes.

19:14

Nagu tantsiks..

19:13

Sommidel on vesi ahjus, Rock on juba 16 punktiga ees ning kuna siit mängu võitu enam päästa pole, peavad nad vahe võimalikult väikeseks mängima. Aga oh, mis meil sest! Simpson ja Kriisa tabavad võidu korve ning Rock juhib 3 minutit enne mängu lõppu 68:52

19:13

Rock on teinud seitsme minutiga kaheksa pallikaotust, seda juba andeks ei anta. Nagu Gert Dorbek karjus: "T*** küll, ära anna palli ära!", on seda vaja teisel veerandil kiivamalt enda käes hoida.

Esimene veerand Tamperele, Rock taga 19:22

19:09

Veidi naljakas, et Dilys saab oma esimese vea kirja alles 4.35 enne mängu lõppu.

19:03

7 minutit mängu lõpuni ning kuigi Rocki visketabavus on oluliselt halvenenud, on edu veel turvaline - 60:48

19:02

18:57

Simpson tabab kahese, enne viimast veerandit Rock peal 58:44

18:57

Rock juba 12 peal, Simpson tabab vabavisked ning Dorbek hüppelt kahese. Tartu mäng on palju meeskondlikum, otsitakse söötudega ning naljalt viskele ei minda.

18:51

Õnnetu laatsaret Rocki pingil

18:48

Dilys ja Simpson pakuvad kordamööda publikule tsirkust ja leiba ning Rock on nüüdseks juba 10 punktiga ees. 50:40

18:47

18:45

Just nii peabki olema! Talts ootab üksinda korvi all, kuni Kriisa talle palli söödab. Soomlased eksivad ning Kriisa jälle platsis - vanameister kolmesel ei eksi.
44:37

18:43

Soomlased ei hoia end vaos, Dorbek kukub tümaki! vastu maad. Kõik on korras, mäng võib jätkuda.
38:33 Rockile

18:28
Merili Luuk

Seljavigastuse käes vaevlev Tanel Kurbas jagab fännidele nänni ning loodab, et saab järgmisel nädalal Valga vastu platsile minna

18:27

Veidi statistikat: Dilys 9, Simpson 9, Eichfuss 7, Dorbek 5, Talts 3, Meister 3

18:26

Võimas! Seisul 36:29 minnakse vaheajale. Tartlased möllasid, mis hirmus. Poolajale oleks pannud ilusa punkti Janar Taltsi tabav kolmene, kahjuks sai aeg otsa.