Michael SchumacherFoto: Reuters/Scanpix
Õhtuleht.ee 14. aprill 2014 10:52
Michael Schumacheri mänedžer Sabine Kehm rääkis telekanalile ARD antud intervjuus, et kolm ja pool kuud pärast traagilist suusaõnnetust näitab sakslane väikeseid paranemismärke, vahendab Telegraph.

"On lühidaid teadvuseperioode ning ta näitab väikeseid arengumärke," sõnas Kehm eile. "On hetki, kus ta on ärkvel, ja hetki, kus ta on teadvusel," lisas ta.

Mänedžer selgitas, mida ta sõnastusega mõtles: "Ma ei ole muidugi arst, ent meditsiiniliselt on vahe ärkveloleku ja teadvusel olemise vahel – viimane tähendab, et inimene suhtleb oma ümbrusega."

Kehmi sõnul ei saa ta Schumacheride perekonnale mõeldes täpsemalt rääkida, kuidas seitsmekordse vormel 1 maailmameistril läheb, ent ta avaldas, et suhtlus mehega on hetkel väga piiratud ning vaatamata olukorra paranemisele ei ole jätkuvalt võimalik sakslase tuleviku üle spekuleerida.

Michael Schumacher kukkus möödunud aasta 29. detsembril Alpides suusatades ning on viimased kolm kuud veetnud Grenoble'i haiglas koomas. Mehe äratamisprotsessi alustati jaanuari viimastel päevadel.