Milano mängijatel oli Sofoklis Schortsanitise (keskel) pidurdamisega tükk tegemist.Foto: AFP / Scanpix
16. aprill 2014, 23:59

VALUS! Kangur ja Milano kaotasid veerandfinaali avamängus Maccabile lisaajal

Eesti parima korvpalluri Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani alustas Euroliiga veerandfinaalseeriat Tel Avivi Maccabi vastu. Esimese mäng kaotati kodusaalis lisaajal 99:101 (87:87). Kolme võiduni peetava seeria teine matš peetakse reedel taas Milano kodusaalis.
00:16

Kangur tõi 18 minutiga 5 punkti, 5 lauapalli ja tegi 1 pallikaotuse. Kahepunktiviskeid tabas ta 1/0, kolmepunktiviskeid 2/1 ja vabaviskeid 2/2. Isiklikke vigu tegi ta neli, talle tehti üks viga.

00:13

Milano punktitoojad: Keith Langford 18, Samardo Samuels 17, Curtis Jerrells 15, Gani Lawal 14, Daniel Hackett 11, David Moss 10, Nicolo Melli 9, Kristjan Kangur 5

00:11

Maccabi punktitoojad: Ricky Hickman 26, Tyrese Rice 17, Sofoklis Schortsanitis 17, Joe Ingles 11, Alex Tyus 8, David Blu 7, Devin Smith 7, Yogev Ohayon 4, Guy Pnini 4

00:05
Ats Kuldkepp

Milano jaoks kindlasti ülimalt valus allajäämine, eriti arvestades, et kaks minutit enne lõppu oldi veel 10 punktiga ees...

00:02

Aeg saab otsa ja Milano peab leppima 99:101 kaotusega.

00:00

Viga tehaksegi ja taas Hickmanile. Mees ei eksi ja seis on 98:101 Milano poolt vaadates.

23:58

Langford tabab kaks vabaviset, 98:99. Nüüd tuleb Milanol pall kätte saada või kiirelt viga teha, aega on veel 8 sekundit.

23:56

24 punkti toonud Hickman paneb mõlemad sisse ja Milano kolmega taga. Aega 11 sekundit.

23:55

11 sekundit enne lõppu kaotab Langford palli ja Hickman saadetakse vabaviskejoonele.

23:54

Jerrelsi kolmene viib Milano 96:95 ette, aga Hickman tabab mõlemad vabavisked. 97:96 Maccabile.

23:53

Samuels viigistab!

23:51

Hickman ja Hackett vahetavad korve, 91:93 Milano poolt.

23:50

Langford tabab mõlemad vabavisked ja Milano taga 89:91.

23:48

Eesti koondiselegi pahandust teinud Alex Tyus surub pallu Rice'i söödust korvi ja Maccabi ees 91:87. Lisaaja lõpuni 4 minutit.

23:47

Rice jätkab võimsat esitust ja viib Maccabi 89:87 juhtima.

23:44

Langford paneb kahest üks ja kohtumine läheb lisaajale! 87:87.

23:43

Langford teenib Milano kasuks vabavisked! Aega 0,7 sekundit.

23:42

Väljakule tuleb ka Kangur.

23:40

Nüüd Milano poolt joonel Hackett. Kahest üks ja Milano ees 86:84

23:40

Uskumatu, Tyrese Rice tabab korvi alt koos veaga ja võib Maccabi juhtima viia. Rice tabab ka vabaviske ja Maccabi ees 87:86. Aega jäänud 11,4 sekundit.