Luca BanchiFoto: GIUSEPPE CACACE
17. aprill 2014, 16:51

Banchi: Peame oma taset tõstma

Eile korvpalli Euroliiga veerandfinaalseeriat Tel Avivi Maccabi vastu kaotusega alustanud Milano Emporio Armani peatreener Luca Banchi tõdes mängujärgsel pressikonverentsil, et vaatamata käest libisenud mängulõpule ei tohi pikalt põdema jääda.

Kristjan Kanguri koduklubi kaotas koduväljakul Maccabile lisaajal 99:101, Banchi sõnul oskas Tel Aviv nende peataolekut ära kasutada. "Viimased kaks minutit oli epiloog, mis teeb meid haavatavaks ja etteaimamatuks. Tegime loomulikult palju raskeid vigu, mis mõjusid neile hästi, et meid veelgi rohkem hukatusse viia.

Siit saab ainult edasi minna. Alustame otsast ja peame mõtlema teisele mängule, mida me oleks teinud ka juhul, kui me oleks võitnud.  Peame oma mängutaset tõstma. Võite arvata, milline pettumus hetkel valitseb, kuid treeningul räägime kõik eksimused üle, sest juba reedel on uus mäng. Peame tegema muudatusi ja lähenema asjale veelgi tõsisemalt, sest ka nemad teevad sama," rääkis ta.

Kolme võiduni mängitava veerandfinaalseeria teine kohtumine peetakse homme taas Milanos.