Milano näitas Maccabile koha kätteFoto: LaPresse/Spada
18. aprill 2014, 23:39

Kangur tegi võimsa teise poolaja!

Vägeva esituse pakkunud Kangur ja Milano näitasid Maccabile koha kätte (5)

Korvpalli Euroliigas alistas Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armanil veerandfinaalseeria teises kohtumises Tel Avivi Maccabi 91:77 ning viigistas seeria. Kolmas ja neljas mäng peetakse järgmisel nädalal Iisraelis.
23:45

Milano resultativseim oli Curtis Jerrels 17 punktiga, Kangur ja David Moss lisasid 13 punkti, Langford 12, Samuels 10 (4 lp), Wallace 10 (6 lp) , Hackett 9 (4l p), Cerella 3, Lawal 2 (6lp), Melli 2

Maccabi poolt oli parim Alex Tyus 16 punktiga

23:39

Kristjan Kangur viibis platsil 17 minutit (teisel ning kolmandal veerandil) ning viskas 13 punkti (visketabavus 100%!) - kaheseid 3/3, kolmeseid 2/2, üks vabavise. Võttis kaks lauapalli ning tegi kaks viga. Super esitus eestlase poolt!

23:37

See on võit! Hackett tabab kolmese ning Milano võidab 91:77. Seeria on sellega viigis 1:1 ning isegi härra moekunstnik Giorgio Armani võib rahuloleval plaksutada.

23:32

Wallace'i kolmene tabab. No nüüd küll ei tohiks enam midagi viltu minna..

23:31

Moss toob kaks vabaviset juurde, kuid samaga vastab Tyus. Vahe ikka +10 Milanole, aega 2.45

23:30

Milano kaitse on täielikult rappa jooksnud. 3.38 kohtumise lõpuni ning kuigi ollakse 81:71 peal, on totakad pallikaotused lasknud Maccabil liialt korvi all isetseda

23:27

23:27

4.24 lõpuni, Langford eksib esimesel vabaviskel, teise tabab. Milano ees 81:67

23:26

Uih ja aih! Jerrels teeb ägeda pealtpaneku, Smith vastab kolmesega ning Milano pallikaotuse tõttu toob Hickman kiirrünnakuga kaks punkti juurde. 80:67

23:24
Kangur on kõva!

katet paneb ja söötu ja kolmesed ka...

23:23

6 minutit mängu lõpuni - Wallace teenib neljanda vea. Joe Ingles, kes eelnenud rünnakul tõi 2 punkti, eksib vabaviskel. 78:62 Milano suur edu püsib

23:21

Jerrels purjetab korvi alla välja ning parema käega toob kaks punkti juurde. 76:58