Henri Anier Foto: FERENC ISZA
19. aprill 2014, 17:33

Anier ja Motherwell tegid Celticuga dramaatilise viigi

Šotimaa jalgpallimeistrivõistlustel pidasid tulise kohtumise Henri Anieri koduklubi Motherwell ja kohalik suurjõud Glasgow Celtic. 2:0 eduseisu maha mänginud Motherwell pääses kohtumise üleminutitel 3:3 viigiga.

Motherwell alustas mängu suurepäraselt, kui viiendal minutil haarati John Suttoni väravast eduseis. 44. minutil duubeldas Zaine Francis-Angol pärast Anieri head eeltööd kodumeeskonna eduseisu, kuid minut hiljem lubati Celticul üks värav tagasi lüüa.

Teisel poolajal lisasid külalised veel kaks väravat, neist teise 86.minutil, kuid Motherwell ei murdunud ja tänu Suttoni teise lisaminuti tabamusele saadi tabelisse siiski viigipunkt. Anier võeti 88. minutil puhkama.

Celtic on tänasele viigile vaatamata kindel liider, edestades teisel kohal paiknevat Aberdeeni 25 ja kolmandal kohal olevat Motherwelli 28 punktiga.