Tarmo Kink Kaposvari Rakoczi särgis.Foto: Erakogu
20. aprill 2014, 00:04

Eesti jalgpallikoondise ründaja Tarmo Kink lõi Ungari kõrgliigas meeskonna mõlemad väravad, kui tema koduklubi Kaposvari Rakoczi alistas kodus 2:0 Szombathelyi Haladasi.

Kink lõi esimese värava 21. minutil, kui kõmmutas külaliste võrku umbes 25 meetrilt sooritatud karistuslöögi. Teine värav sündis 71. minutil, kui Kink realiseeris ise teenitud penalti. Veidi varem oli Kink teeninud kollase kaardi.

Tegemist oli Kaposvari hooaja alles neljanda võiduga 25 mängust ning vaatamata tabelisse lisandunud kolmele punktile on nad hetkel 19 punktiga tabelis viimased. Väljalangemisest päästval 14. kohal asetsev Mezõkövesd-Zsory meeskond on kogunud neli punkti rohkem.

Ungari tšempionaadi lõpuni on viis vooru. Liider on Igor Morozovi klubi Debrecen, kelle edu Györi ETO ees kahanes aga pärast eilset 0:0 viiki Paksiga vaid kolmele punktile.