Pariis Saint-Germain alistas Prantsusmaa liigakarikasarja finaalis 2:1 Lyoni Olympique'i.Foto: FRANCK FIFE
20. aprill 2014, 00:21

Ibrahimovicita mänginud Pariis Saint-Germain võitis Prantsusmaa liigakarika (1)

Prantsusmaa tähtsuselt teise jalgpalli karikasarja, liigakarikasarja (Coupe de la Ligue) finaalis alistas Pariis Saint-Germain 2:1 Lyoni Olympique'i, millega võideti peatreener Laurent Blanc'i esimene tiitel.

Ilma jätkuvalt vigastatud staarründaja Zlatan Ibrahimovicita mänginud PSG asus juhtima juba 4. minutil, kui täpne oli Uruguai koondise ründaja Edinson Cavani. Sama mees realiseeris 33. minutil penalti.

Lyon värav sündis 56. minutil Alexandre Lazacette'i tabamusest, ent viigini eelmisel aastakümnel Prantsusmaa jalgpalli valitsenud klubi ei jõudnud ja karikas kuulus PSG-le. Kõigi eelduste kohaselt lisatakse liigakarikale paari nädala jooksul ka teine järjestikune Prantsusmaa meistritiitel.