Kristjan Kangur.Foto: Merili Luuk
21. aprill 2014, 23:05

FOTOD: Kangur ja Milano kaotasid veerandfinaali kolmanda mängu Maccabile selgelt (3)

Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani pidas Euroliigas veerandfinaalseeria kolmanda mängu võõrsil Tel Avivi Maccabi vastu ja kaotas 63:75. Milano on nüüd kolme võiduni peetavas seerias 1:2 taga ja peab ellu jäämiseks kolmapäeval peetava neljanda kohtumise võitma.
23:15

Maccabil tõid parimatena Blu 16, Hickman 15 ja Tyus 14 punkti.

23:14

Milano punktitoojad: Hackett 14, Langford 12, Jerrells 11, Samuels 8, Moss 7, Lawal 5, Wallace 2, Melli 2, Cerella 2

23:08

Ja sama seis jääbki püsima. Kangurilt 13 minutiga 0 punkti (kahesed 2/0, kolmesed 1/0), 4 lauda, 1 vaheltlõige ja blokeeritud vise.

23:05

Ohtlikult lähedale Milano enam ei saa, 21 sekundit lõpuni ja Maccabi ees 75:63

23:01

Kangur platsile.

23:00

2.09 jäänud ja Milano taga 57:72. Kui esimeses mängus viskas Milano 99 punkti (koos lisaajaga) ja teises 91, siis nüüd on raskusi isegi 60 punkti ületamisega.

22:52

14 punkti toonud Tyus viib Maccabi 71:54 juhtima. 4.37 lõpuni.

22:49

Maccabi ei andesta - Tyus toob kaks korvi järjest ja Hickman lisab vabavisked. Iisraeli klubi ees 69:52, mängu lõpuni 5:48.

22:44

Jerrellsi kolmene vähendab kaotusseisu 48:61 peale.

22:41

Rice tabab kolmanda veerandaja lõpusireeniga kolmese ja Maccabi juhib 61:45. Milanol on siit võitu juba väga raske välja pigistada.

22:35

Kangur pingile, asemele Melli.

22:34

Kangur saab ründelaua, aga korvi alt sisse ei pane.

22:33

Langford keskpositsioonilt ja vahe 14 punkti - 56:42. Perioodi lõpuni kaks minutit.

22:29

Kangur pani Blule võimsa kulbi!

22:27

Hackett tabab korvi alt ja vähendab vahe 12 punkti peale - Maccabi juhib 49:37. Kangur sai nurgast vabalt positsioonilt kolmest panna, aga ei tabanud. Eestlane seni nulli peal.

22:23

Aina hullemaks läheb, Maccabi mehed panevad ka rasked visked ära, Milano mehed vastavad ässadega. 49:33 Maccabile, kolmanda veeranadaja lõpuni 6 minutit.