FOTOD: Kangur ja Milano kaotasid veerandfinaali kolmanda mängu Maccabile selgelt (3)

Õhtuleht.ee, 21. aprill 2014 23:05
Kristjan Kangur.Foto: Merili Luuk
Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani pidas Euroliigas veerandfinaalseeria kolmanda mängu võõrsil Tel Avivi Maccabi vastu ja kaotas 63:75. Milano on nüüd kolme võiduni peetavas seerias 1:2 taga ja peab ellu jäämiseks kolmapäeval peetava neljanda kohtumise võitma.

23:15

Maccabil tõid parimatena Blu 16, Hickman 15 ja Tyus 14 punkti.

23:14

Milano punktitoojad: Hackett 14, Langford 12, Jerrells 11, Samuels 8, Moss 7, Lawal 5, Wallace 2, Melli 2, Cerella 2

23:08

Ja sama seis jääbki püsima. Kangurilt 13 minutiga 0 punkti (kahesed 2/0, kolmesed 1/0), 4 lauda, 1 vaheltlõige ja blokeeritud vise.

23:05

Ohtlikult lähedale Milano enam ei saa, 21 sekundit lõpuni ja Maccabi ees 75:63

23:01

Kangur platsile.

23:00

2.09 jäänud ja Milano taga 57:72. Kui esimeses mängus viskas Milano 99 punkti (koos lisaajaga) ja teises 91, siis nüüd on raskusi isegi 60 punkti ületamisega.

22:52

14 punkti toonud Tyus viib Maccabi 71:54 juhtima. 4.37 lõpuni.

22:49

Maccabi ei andesta - Tyus toob kaks korvi järjest ja Hickman lisab vabavisked. Iisraeli klubi ees 69:52, mängu lõpuni 5:48.

22:44

Jerrellsi kolmene vähendab kaotusseisu 48:61 peale.

22:41

Rice tabab kolmanda veerandaja lõpusireeniga kolmese ja Maccabi juhib 61:45. Milanol on siit võitu juba väga raske välja pigistada.

22:35

Kangur pingile, asemele Melli.

22:34

Kangur saab ründelaua, aga korvi alt sisse ei pane.

22:33

Langford keskpositsioonilt ja vahe 14 punkti - 56:42. Perioodi lõpuni kaks minutit.

22:29

Kangur pani Blule võimsa kulbi!

22:27

Hackett tabab korvi alt ja vähendab vahe 12 punkti peale - Maccabi juhib 49:37. Kangur sai nurgast vabalt positsioonilt kolmest panna, aga ei tabanud. Eestlane seni nulli peal.

22:23

Aina hullemaks läheb, Maccabi mehed panevad ka rasked visked ära, Milano mehed vastavad ässadega. 49:33 Maccabile, kolmanda veeranadaja lõpuni 6 minutit.

22:20

Hickman viib Maccabi läbimurdega 44:31 ette.

22:19

Teine poolaeg hakkas pihta ja Kangur on algviisikus.

22:06

Meeskonadade suurim vahe avaldub praegu kahepunktivisetes. Maccabi on neid tabanud 25st 14 (56%), Milano vaid 19st 7 (36%).

22:04

Hackettilt Milanole 8, Samuelsilt ja Langfordilt 6 punkti. Hickman ja Blu on Maccabile toonud 10 punkti.

22:03

Päris nukker, aga poolaeg lõppebki Milano 10punktilises kaotusseisus. Teine veerandaeg kaotati 13:24, mängupilt oli numbritest isegi kohtutavam.

22:01

Kangur teeb ka esimese vea ja saadab Hickmani vabaviskejoonele, kust viimane viib Maccabi 39:29 ette.

22:00

Kangur pani raskest positsioonist ässa. Maccabi juhib 37:29.

21:55

Schortsanitis viib Maccabi juba 35:27 ette, poolajani 2.11.

21:54

Nii, Kangur on lõpuks ometi platsile tulemas!

21:52

Maccabi 28:25 ees, poolajani 4.13.

21:51

Pisut üllatav, et Kangur pole ikka väljakule saanud. Samas praegu suure ääre kohal tegutsev Wallace pole midagi teinud.

21:50

Kohe laseb Milano kaitse Hickmanil vabalt pealt panna ja Blul kolmese. Maccabi 26:23 ees, teist veerandaega jäänud mängida veel 4.42.

21:48

Jerrells viigistab 21:21.

21:45

Nüüd paneb "Baby Shaq" koos veaga sisse ja Milano varutsenter Gani Lawal teenib juba kolmanda vea. Maccabi 21:19 ees.

21:44

Aga Schortsanitis vastab korvi alt.

21:43

Hackettilt edukas läbimurre ja Milano juhib 19:17. Poolajani 7 minutit.

21:38

Hackett on Milano resultatiivseim 6 punktiga, Maccabile on David Blu toonud 5 silma.

21:36

Esimene veerandaeg lõppeski sama seisuga. Kangurit pole veel platsil näinud.

21:34

Milano tagamees Curtis Jerrells tabab kahest vabaviskest ühe ja viib Milano 16:15 ette.

21:30

Maccabi on seisu 15:15 peale viigistanud.

21:30

Melli asemel tuli väljakule CJ Wallace.

21:29

Hackett korvi alt koos veaga! 15:11.

21:28

Samuels korvi alt, aga David Blu vastab Maccabi poolelt kolmesega. 12:11 Milanole.

21:27

Milano suurimal korvikütil Keith Langfordil on juba kaks isiklikku viga.

21:25

Aga kaks korvi Maccabi mängujuhilt Tyrese Rice'ilt ja Milano edu on nüüd 10:8.

21:24

Moss kolmene! Milano juhib 10:4, viis minutit mängitud.

21:23

Milanol on palju häid võimalusi, aga viskeid ei saada sisse... Sellegipoolest juhitakse 7:4.

21:20

Hackett tabab kolmese ja Mellil on kiirrünnakust võimalus Milano juba 7:2 juhtima viia, ent itaallane surub palli rõngasse...

21:18

Mäng on alanud ja Langford viib Milano 2:0 juhtima.

21:16

Maccabil: Yogev Ohayon, Ricky Hickman, Guy Pnini, Devin Smith, Sofoklis Schotsanitis

21:15

Milano algkoosseis: Daniel Hackett, Keith Langford, David Moss, Nicolo Melli, Samardo Samuels.

21:08

Mängu alguseni on jäänud vaid loetud minutid, täpsemalt on neid seitse.

21:06

Kui Milano kodusaalis Mediolanum Forumis oli meeldivalt lärmakas, siis Maccabi "pühamu" Nokia Arena peaks veelgi võimsamat atmosfääri pakkuma. "Meie publik on nagu ei miski muu. Loodame koos nendega midagi erilist korda saata," sõnas Maccabi juhendaja David Blatt Euroliiga kodulehele.

20:58

Saab näha, kas Milano peatreener Luca Banchi rõhub sarnaselt eelmisele kohtumisele kogemustele. Suurema osa hooajast suure ääre positsioonil algviisikus alustanud 23aastane Nicolo Melli teenis 91:77 võidumatšis vaid 9 minutit, 31aastased Kristjan Kangur ja CJ Wallace vastavalt 17 ja 20 minutit.

20:50

Samamoodi tehti ka meeskonna visketreeningust väike Youtube'i klipp

20:47

Tahad oma silmaga näha, kuidas nägi välja Milano meeskonna reis Tel Avivi? Aga palun, SIIN see on!

20:37

Meeldetuletuseks: eelmises mängus superkangelaseks tõusnud Kangur tõi perfektse tabavuse juures 13 punkti ja lisas kaks lauapalli.

20:26

Endiselt ei saa Milano poolt kaasa teha tagamees Alessandro Gentile, kes on hädas hüppeliigesevigastusega. Maccabi tsentrit Sofoklis Schortsanitist vaevab sama ihuliige, ent ilmselt saab täna siiski osaleda.

20:21

Ka Milano peatreener Luca Banchi proovis täna viskekätt. Visked olnud tabavad...

20:17

"Loodan, et Milano läheb edasi. Neil on seda kollektiivsust veidi rohkem kui Maccabil. Nad on selgelt näljasemad, kui ainult rünnak kinni ei jookseks nagu esimese mängu lõpus," ütles Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber täna Õhtulehele

20:12

Nii tegid Milano mehed täna Nokia Arenal trenni

20:10

Tere taas, kallid korvpallisõbrad!

Tel Avivis on tunni aja pärast algamas mäng, kus kaalul rohkem kui elu. Kaks esimest matši peeti Milanos, kolmapäeval peetud avakohtumises jäi lisaajal 101:99 peale Maccabi, reedel aga 91:77 Milano. Kes jääb peale täna?