Kristjan Kangur (paremal).Foto: LaPresse/Riccardo Sanesi
23. aprill 2014, 22:34

Kangur ja Milano kaotasid Euroliiga otsustava mängu (6)

Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani pidas Eurolliga veerandfinaalseeria neljanda kohtumise võõrsil Tel Avivi Maccabiga ja kaotas 66:86. Milano kaotas seeria 1:3 ega pääsenud kodusele Final Fourile.
22:34
Ville Arike

Võitjate resultatiivseimateks kerkisid Hickman ja Tyus 16, kaotajaist Langford 28 punktiga.

22:33
Ville Arike

Kanguri saagiks jäi 19 minutit, 2 punkti, 2 lauapalli ja 2 korvisöötu.

22:32
Ville Arike

86:66 - mäng on lõppenud. Viimane veerandaeg 32:10, kmmentaarid on liigsed...

22:27
Ville Arike

81:65 - pärast Hickmani pealtpanekut. Käib eelviimane minut.

22:22
Ville Arike

74:62 - Smith paneb veel kolmese otsa - seda masinat ei peata.

22:21
Ville Arike

71:62 - taas Milano pallikaotus. Jääb 4.30 ja Banchi võtab aja maha. Praegu tundub küll, et päästa seda mängu enam ei saa, teise poolaja skoor on 19:36...

22:19
Ville Arike

69:59 - jääb 5 ja pool minutit. Milanol pole enam kaitset ega rünnakut, Rice teeb kaks korvi järjest.

22:17
Ville Arike

Ja Kanguri asemel on väljakule tulnud Melli.

22:16
Ville Arike

65:58 - nüüd tuleb kollastel kõik välja. Tyus ei saa alley-oopi kätte, küll aga toob teisel katsel kaks punkti juurde.

22:15
Ville Arike

63:58 - Maccabile ei tohi omas kodus seda hoogu sisse anda, aga ikka antakse...

22:13
Ville Arike

61:58 - veerandaja algus kisub Milanol taas kiiva, Tyus valitseb korvi all.

22:09
Ville Arike

Protokoll näitab, et Langford on visanud juba 28 ehk täpselt pooled Milano punktidest! Türgi passi saamine mõjub vist hästi.

22:08
Ville Arike

54:56 - kolmas veerandaeg on läbi, Milano kahe punktiga peal. Veerandi lõpu eel ei pannud Kangur kahjuks kolmest ära.

22:06
Ville Arike

54:56 - Langfordilt järjekordne kolmene! Tal kukub täna enam-vähem kõik sisse, kui vabavisked välja arvata. Maccabi vv on 9/9, Milanol 13/5...

22:05
Ville Arike

52:53 - punkt-punkti mäng käib edasi.

21:59
Ville Arike

Ikka 48:48 - Langford paneb vabaviskeid taas 2/0 ja Kangur teeb lauavõitluses vea.

21:56
Ville Arike

48:48 - Milano peab hakkama seda mängu uuesti võitma.

21:54
Ville Arike

44:45 - Pniny kolmene viis võõrustajad vahepeal juhtimagi, lõpuks avas Langford Milano teise poolaja punktiarve.