Tarmo Kink. Foto: MATI HIIS
26. aprill 2014, 10:34

Tarmo Kingi koduklubi sai valusa kaotuse

Eesti jalgpallikoondislase Tarmo Kingi koduklubi Kaposvari kaotas Ungari meistriliiga 26. vooru avamängus eile õhtul 0:1 Budapesti Ferencvarosele.

Mängu ainsa värava sai enda nimele Attila Busai, kes oli täpne kohtumise 12. minutil. Kink sai kirja täisminutid ning teenis 25. minutil ka kollase hoiatuskaardi, vahendab soccernet.ee

28-aastane tallinlane oli mängus aktiivne ning omas 87. minutil ka suurepärast võimalust mänguseis viigistada, kuid tema kaheksalt meetrilt sooritatud löögi suutis Ferencvarosi kollkipper Denes Dibusz pareerida.

Kaotus jättis Kaposvari tabeli põhja, liigasse püsima jäämise kindlustav 14. koht on nelja punkti kaugusel. Ferencvaros tõusis kolmandaks ehk viimasele eurokohale.