Manchester United purustas Ryan Giggsi debüütmängus NorwichiFoto: ANDREW YATES
26. aprill 2014, 21:22

VIDEO JA FOTOD: Giggsi treeneridebüüt kujunes suurepäraseks

Manchester Unitedi esimene kohtumine Ryan Giggs käe all kujunes ülimalt edukaks: kodumängu Norwichi vastu domineeriti täielikult ning lõpuks kirjutati tabelisse 4:0 võit.

United avas mänguskoori 41. minutil, kui Wayne Rooney realiseeris 11-meetri karistuslöögi ning kohe teise poolaja alguses duubeldas Rooney kodumeeskonna eduseisu. 63. ja 73. minutil skooris ka vahetusmees Juan Mata ja nii Unitedile ülimalt kindel 4:0 võit.

61% mänguajast palli vallanud United tegi kohtumise jooksul 24 pealelööki (neist raamide vahele 11), Norwichi lubati löögile vaid kaheksal korral (postide vahele kaks lööki).

Ülejäänud tänased tulemused: Southampton - Everton 2:0, Stoke - Tottenham 0:1, Swansea - Aston Villa 4:1, West Bromwich - West Ham 1:0, Fulham - Hull City 2:2.

Võidule vaatamata paikneb United liigatabelis alles seitsmendal kohal, mängu enam pidanud Tottenhamist jäädakse maha kuue punkti võrra. Norwich võitleb aga liigasse püsima jäämise nimel, hetkel ollakse 32 punktiga 17. kohal.