Kes keda: Kalev Tarvast või Tarvas Kalevit?Foto: Mati Hiis
29. aprill 2014, 20:49

Kalev/Cramo sai play-off'is 30. võidu järjest (1)

Korvpalli Eesti meistriliigas tehti täna algust poolfinaalidega, valitsev meister BC Kalev/Cramo alistas Rakvere Tarva 95:69 ja asus seeriat juhtima 1:0. Kalevi resultatiivsemad olid Curtis Millage 25, Frank Elegar 16 ja Vlad Moldoveanu 13 punktiga. Tarva suurimateks punktitoojateks olid Mihkel Kurg 15 ja Giedrius Gustas 14 silmaga.
20:48
Ville Arike

95:69 - mäng on läbi. Teist korda kohtutakse reedel Rakveres.

20:45
Ville Arike

Tarva poolt vastab samaga Tribuntsov.

20:44
Ville Arike

90:58 - Mangelsoo avab kohe esimese viske, kolmesega, oma punktiarve.

20:40
Ville Arike

81:56 ja Makke saab platsile. Mangelsoo ootab veel järge.

20:34
Ville Arike

73:54 - 2.30 mängitud, Tarvas pole sel veerandil veel punkti saanud ja Sõber lubab tantsutüdrukud platsile.

20:27
Ville Arike

67:54 - kolmas veerandaeg läbi. Kalevi visketabavus on Otepää laagris ära kadunud, kolmesed 22/4, sh Veideman 7/0.

20:25
Ville Arike

65:54 - Tarvas on teinud 9:0 spurdi, sest Kalevil ei lähe eemalt ükski vise.

20:21
Ville Arike

Õhtu parima osa moodustavad täna Kalevi tantsutüdrukud.

20:20
Ville Arike

62:45 - Leppik teeb 5. vea ja Tarvas võtab aja maha.

20:13
Ville Arike

55:41 - 4 minutit mängitud ja Kalevi aeg.

20:06
Ville Arike

Teine poolaeg läheb lahti. Üks rõõmustav number esimesest poolajast: mõlemad meeskonnad on teinud ainult 3 pallikaotust!

19:53
Ville Arike

Tarvale Kurg 8, Laksa, Gustas, Leppik 6, Saage 5, Umbraško 2 punkti.

19:52
Ville Arike

Millage on 15 punktiga üleplatsimees, Kalevile on veel Moldoveanu ja Elegar toonud 8, Veideman 7, Kitsing 6, Sokk 3, Fall 1 punkti.

19:50
Ville Arike

48:33 - poolaeg läbi.

19:47
Ville Arike

48:32 - poolaja lõpuni 50 sekundit. Kalevi mõnel rünnakul läheb juba "lolli mängimiseks" ja Varrak kutsub nõupidamise kokku.

19:46

19:40
Ville Arike

Kalevi kaitseskeem on lihtne - mehi vahetatakse igal võimalusel, jääb siis pikk lühikese vastu või mitte, vahet pole. Vahepeal kattis näiteks Moldoveanu Saaret.