Torino Juventust (pildil harjumatutes kollastes vormides) lahutab 30. Itaalia meistritiitlist kaks punkti.Foto: LaPresse/Alessandro Fiocchi
29. aprill 2014, 15:47

Itaalia jalgpalli meistriliiga 35. vooru viimases kohtumises alistas Torino Juventus esmaspäeva õhtul vaatamata kiirele kaotusseisu jäämisele võõrsil 3:1 Sassuolo ja on väga lähedal kolmandale järjestikusele meistritiitlile.

9. minutil kaotusseisu jäänud Juventus viigistas 34. minutil Alessandro Longhi omaväravast. Võit võeti aga kahe iluvärava läbi - 58. minutil realiseeris Claudio Marchisio oivalise söödu, mille andis... otse loomulikult Andrea Pirlo. 76. minutil lõi efektse värava Fernando Llorente.

Juventusel on kolm vooru enne Serie A lõppu tabelis 93 punkti. AS Roma kaotab 8 punktiga ehk Juventus vajab klubi ajaloo 30. meistritiitli kindlustamiseks veel kahte punkti. Nagu sisuliselt on kindel Juventuse esikoht, on selge ka, et Roma võidab hõbe- ja Napoli pronksmedali.

Andrea Pirlo oivalisest söödust viis Claudio Marchision Juventuse 2:1 juhtima:

Väga ilus oli ka 3:1 värav, mille autoriks Fernando Llorente: