Kalev/Cramo on finaalist ühe võidu kauguselFoto: MATI HIIS
2. mai 2014, 22:07

Kalev/Cramo mängis maha suure eduseisu, kuid alistas siiski Tarvase

Eesti korvpalli meistrivõistlustel jõudis Kalev/Cramo finaalist ühe võidu kaugusele, kui Rakveres alistati poolfinaalseeria teises kohtumises Tarvas 88:78.Cramo sai juba avapoolajal 28-punktilise edu, kuid teisel poolajal võitles Tarvas ennast mängu tagasi ja vähendas vahe 1,5 minutit enne lõppu korraks 7 silma peale. Juris Umbraško kolmepunktivise ei tabanud ning sealt edasi hoidis Kalev oma eduseisu kindlalt lõpuni.

Kohtumine kujunes suuresti võõrleegionäride viskekontserdiks, kui Cramo poolel viskas Curtis Millage 21 punkti ja hankis 9 lauapalli, Vlad Moldoveanu kontole kogunes 19 punkti ja 10 lauapalli ning Frank Elegar 16 punkti ja 11 lauapalli. Tarva edukaimad olid Maris Laksa 23 ning Giedrius Gustas 21 punktiga.

Seeria kolmas kohtumine peetakse pühapäeval kell 17 Kalevi spordihallis.