OLE MEIEGA: tõime teieni NBA play-offide avaringi otsustavad kohtumised (8)

Martin Šmutov, 4. mai 2014, 23:44
 Reuters / Scanpix
Pühapäeval läksid NBA play-offide avaringis seitsmendat korda vastamisis Toronto Raptors ja Brooklyn Nets ning San Antonio Spurs ja Dallas Mavericks. Õhtulehe reporter vaatas mõlemat mängu ja tõi sündmuste käigu, muljed ja värskeima ning huvitavaima pildi- ja videomaterjali jooksvalt Teieni. Olge meiega!

01:20
Martin Šmutov

San Antonio - Dallas 119:96. San Antonio edasi. Aitäh kõigile, meie ülekanne läbi, oli vahva!

01:10

Pop on fantastiline. Meeskond on 30ga ees ja armastus on õhus.

01:04
ZachLowe_NBA

Great season from the wacky, misfit Mavs. Great work in this series. Never thought they had a chance. Boy, was I wrong.

01:02
haralabob

Dirk looks dead out there, hands on shorts, all shots short.

00:59

Käime siis üle. Teise ringi paarid:
Idas: Indiana - Washington; Miami - Brooklyn
Läänes: San Antonio - Portland; Oklahoma - Los Angeles Clippers

Ennustame ka: Washington (6 mängu), Miami (6 mängu), San Antonio (7 mängu), Clippers (7 mängu).

00:54
SBNation

00:53

San Antonio võttis põhimängijad platsilt ära, see mäng on otsustatud.

00:41

Kolm veerandaega ja Spurs on visanud 94 punkti. Jeerum.

00:39

2 minutit kolmanda lõpuni, Spurs pidas Dallase rünnaku vastu ja seis 89:65. Spurs lihtsalt liiga hea praegu, et verest välja lüüa, kogemusi ka kõvasti.

00:31
HPbasketball

Spurs are good. The end.

00:19

Hea, et ma ütlesin, et te magama ei läheks. Vahe oli 29 punkti ja nüüd 14! Dallas on teel tagasi... 75:61, kolmandast veerandajast mängida 8 minutit.

00:13

Miks Spursi peatreener Gregg Popovich on parim treener? Poolajal meestele: "Seis on 0:0 ja ma tahan, et te võidaksite järgmise veerandaja." Ainuõige suhtumine.

23:54

Poolaeg Spursile 68:46, need play-offid on olnud täiesti pöörased, kuid kas Spurs tõesti laguneks? Samas, seesama Nets tuli Raptorsi vastu tagasi 22-punktilisest kaotusseisust. Ei maksa (veel) magama minna.

23:51

Ei oskagi midagi öelda. Dallas kaotab ühe palli teise järel ning olukorrad pole isegi nii ohtlikut, et seal peaks midagi juhtuma. Kaitses ei saada aga üldse hakkama ja Spurs teeb korvi alla, mida nad ainult soovivad.

Spursi selline mäng meenutab möödunud aasta finaalseeriat, kus nad küll lõpuks kaotasid, kuid panid palli liikumisega Miami palluritel pea korralikult pöörlema. Tänane erinevus on, et ruum on olemas isegi siis, kui tehakse 1-1 rünnakuid. Teised Spursi mehed lihtsalt teavad, kuhu end asetada, et katted töötaks.

23:46

62:35 ja esimest poolaega on mängida veel 3.17. Spursi visketabavus on üle 70%! Dallas mängiks nagu mingis teises liigas.

23:42

See oli nii fantastiline, et tasub korrata. Nii lõppes Raptors - Nets.

23:40

RT @thesmokingcuban: All 5 Spurs starters have scored. Parker leading the way with 6.

23:37

Nojah, sai 30 minutit tagasi öeldud, et kui Spurs läheb, siis nad lähevad. Nii ongi. 53:31 ja 5.39 minna poolajani.

23:33
SLAMonline

The Spurs are not messing around.

23:30
nbastats

In just over 16 minutes of play, @Spurs already have 51 points on 73.1% shooting! SAS up, 51-27 http://t.co/YDZMZvja76

23:28

Even if this Mavs-Spurs game stays a bummer, we got two great Game 7s and the Rip City Shot Game 6. Pretty freaking great.

23:04

Nii, natuke statistikat ja üks eestlaste kirjutatud artikkel. Spurs on päris hästi alustanud ja see on meeskond, keda on raske peatada, kui nad omad asjad käima saavad. Seis 30:16, 1.55 jäänud mängida esimest veerandaega.

23:01

RT @johnschuhmann: Final cumulative score in 11 total games: Nets 1,070, Raptors 1,070.

23:00
nbastats

Blair had 2 double-doubles this season (78 GP).He has 2 in his last 2 playoff games. DAL is +24 w/ him on the floor this series, -15 w/o him

23:00
nbastats

Dirk is 4-0 in Game 7s in his career. His averages? 28.0 points & 14.8 rebounds on 53.3% FG% #SPURSvMAVERICKS

22:59
dirk
22:58
nbastats

Last time these 2 met in a Game 7? 2006, DAL won in OT. Dirk had 37 & 15, Timmy had 41,15 & 6. Parker, Manu, & D.Harris were also in action

22:57

Nüüd siis San Antonio - Dallas, esimest veerandaega mängida 4 minutit. Spurs juhib 23:12.

22:56

Netsi teise ringi vastane on tiitlikaitsja Miami Heat. Seeria algab teisipäeval vastu kolmapäeva ööd (Eesti aja järgi).

22:55

Raptors - Nets mäng algas Paul Pierce'i kolmesega ja lõppes tema blokiga. Milline mängija, imeline. Nets võitis 104:103.

22:55
JADubin5

Appears the play design there was "Get the ball to Kyle. Kyle, make something happen," which is horrible.

22:53

Lowry vise, kuid blokeeritud! Nets võidab!

22:52

Raptors oli peaaegu terve mängu taga ja nüüd on neil võimalus võita. Kes võtab viimase viske enda peale?

22:52

Ross napsab palli ja virutab auti kukkudes selle vastu Pierce'i. Raptorsi pall!

22:51

Mis toimub!!!

22:51

Vaheltlõige! Raptorsi pall ja 6,2 mängida!

22:50

Nets ei saanud palli mängu ja võtsid oma viimase mõtlemisaja.

22:50

22:49

Mis on minutiliste seis? Netsil on veel üks, üks on ka Raptorsil (mõlemal 20-sekundiline).

22:48

Toronto jälle kahene, SISSE! Vahe 1 ning Nets võtab mõtlemisaja. Mängida 8 sekundit.

22:46

Mängida 13,2 sekundit, Nets juhib 104:101. Viimati ründas Toronto kiiresti ja viskasid kaks punkti. Minutiline.

22:45

San Antonio - Dallas on alanud, kuid vaatame Toronto mängu lõpuni. Viga Livingstoni vastu.

22:44
haralabob

NBA with major gaffe with these start times. No excuse for having Mavs@Spurs starting already - and not just saying that bc i’m on road.

22:44
NateDuncanNBA

Seriously, why ABC would think these NBA playoff games take 2.5 hours is totally beyond me.

22:43

Lowry ründab, KORV. Ja vahe on 1. 102:101 Netsile.

22:42

Teleekraanil näitatakse publikut, kes on areeni ees õues. Möll on võimas.

22:41

See on täiesti pöörane asjade käik, kuid see on selles seerias normaalne. Lisaaeg oleks täiesti tavaline.

22:41
tomhaberstroh

Is the roof still on?

22:40

Deron Williams (Nets) eksib esimesel vabaviskel! 22,5 jäänud. Teine sisse. 102:99!

22:38

101:99 Netsile, 25,0 mängida. Kumma meeskonna närvid paremad?

22:38

VIGA Raptorsi vastu. Vabavisked ja 25 sekundit jäänud. Jummal, mis toimub!

22:38

Still complaining about the calls Raps fans?

22:36

101:95 Netsile, 56,7 sekundit mängida, vabavisked Raptorsile. Kas tuleb ime?

22:34

2 minutit mängida, 100:93 Netsile.

22:30

RT @uuords: Raptors have 24 fouls, 27 FTA. Nets 22 fouls, 24 FTA. KG got a bad tech on a Lowry flop. Bad calls go both ways.

22:28

Raptors hakkab lagunema, ründeviga DeRozenile ja tehniline otsa. Kusjuures, tundub, et kohtuniku otsused on küll kodumeeskonna vastu, kuid täiesti täpsed. 3.42 jäänud ja 10 punni vahet.

22:28

RT @BrettEP: The refs are never the reason your team lost. Just stop. Refs didn’t let Joe Johnson score 11 straight points.

22:24

97:89, 4.30 mängida ja Nets juhib.

22:23

Raptorsile kaks vabaviset ja siis ... Joe Johnson. 11 punkti järjest temalt.

22:22

Joe Johnson, just doing his thing.

22:21

Joe Johnson. Kahene ja kolmene ning +10. Vau.

22:20

Igatahes, 7.26 minna. Vahe 5 punkti. Nets juhib.

22:16

Huvitav, kui palju Pitbull NBAle maksab, et tema jubedat muusikat vaheaegade ajal lastakse ja klippides kasutatakse.

22:13

At this point I'd be more mad if the Raptors came back. They've played like total crap today.

22:11

Kyle Lowry (Raptors) kolmene ja vahe jälle 8 punkti. 8 minutit mängida.

22:08

Paul Pierce teeb viienda vea. Toronto publik: "Paul you suck! Paul you suck!" (Paul, sa imed!) Pealtvaatajad on Kanadas fantastilised. Nemad usuvad, veel. Vahe 9.

22:04

RT @MazzESPN: #Nets are 43-4 this season when leading after three quarters (3-1 playoffs) (@NotoriousOHM).

22:01

Raptorsi eest virutab DeRozen viimasel sekundil kolmese sisse ja vahe 8 punkti. Nets juhib. Algab neljas veerandaeg.

22:01
nbastats

22:00

What in the hell are you doing, Raptors.

21:59

Nets are just going to post and foul shoot their way into the second round. So boring, so effective.

21:58

Kui juba videosid näitame, siis ärgem unustagem, et teine mäng on veel ees ja Tim Duncan on valmis. Luban, et Dirk samuti.

21:55

+12 Netsile. See mees siiski usub.

21:52

Vahe +10 Netsile. Mnjah. Mängupilt on ka selline, et kui nii edasi, siis neljanda veerandaja viimastel minutitel saab natuke Diablo III mängida.

21:49

Statistika teleekraanilt: 22s esimese ringi mängus on vahe lõpuks olnud 5 punni või vähem. 14 (vist oli) oli vahe 3 või vähem.

21:46

Seis on Raptorsi jaoks sutsu paremaks muutunud: 63:69. 5.30 mängida kolmandat.

21:45

Netsi eest pani kaks kolmest mööda Mirza Teletovic ja kuna ma ei tea, palju ta veel mänguaega või viskevõimalusi saab, siis siin on klipp, mis peab iga tema looga kaasas käima (isegi mina pole nii suutnud ja ma olen proovinud):

21:41

Midagi ägedat lõpuks kodumaisele televaatajale: Jonas Valanciunase esimesed kaks punkti, viskel viga ja vabavise otsa. Leedukas parandab oma jubedat +/- skoori.

21:38

Raptors alustas hästi, kuid edasi kõik läinud allamäge, ollakse taga 67:55 ja Amir Johnson sai juba viienda vea (NBAs lubatud kuus). Teist poolaega on mängitud 3 minutit.

21:37

Yeah, ten point lead and Amir's got five. Might be about done.

21:31

Toronto peatreener poolajal riietusruumis: "Nüüd on meie aeg!" Eks näis, kuid esimene vise tabab ja seos on 61:55 Netsi kasuks.

21:20

RT @wilcox1232: @HPbasketball the nets score 8 less points in the first half than the bulls scored in their elimination game

21:15

Tõmbame korraks hinge ja viskame õhku sellise küsimuse. Kas Nets või Raptors oleks Miamile vastikum vastame? Meenutame, et Nets võitis põhihooaja Miami vastu 4:0 ja Raptors kaotas 0:4. Kuid kas play-offis oleks olukord teisiti? Mida arvate?

21:14

Brooklyn Nets juhib poolajal Toronto Raptorsi vastu 61:53. Joe Johnson (pildil keskel) tegi palju pahandust ja viskas 9 punkti. Netsi eest viskas 14 punkti vahetusmees Marcus Thornton. Toronto eest viskas 18 punkti Amir Johnson.

21:12

Nets execution has been great today. Raptors defense has been crap.

21:10

Nets juhib 9ga (suurim vahe) ja alla minuti mängida esimest poolaega.

21:08

ANOTHER Nets bucket off a Johnson postup. This is simply incredible.

21:02

Toronto eest on nii ründes kui ka kaitses supermängu tegemas Amir Johnson. Ilma temata oleks olukord kordi hapum. Praegu Nets ees 49:46 ja sekund alla kolme minuti mängida (esimest poolaaega, eurokossu austajad).

20:59
haralabob

The Raps TSN tv production uses Skype sound effects that make me check my Skype every time. Never fails.

20:58

Nate Duncani märkus täiesti õige. Nüüd Johnsonile vabavisked. Iso-Joe on oma pikkusega üks igavesti vastik vastane igale kaitsjale. Netsi eest lõpuks väljakul ka Mason Plumlee, keda pakuti isegi algkoosseisu.

20:56

If you let a guy like Johnson get middle before you double, he's got more passing options and the pass can get there more quickly.

20:51

Pretty ridiculous that Joe Johnson has been this unstoppable in the series. I'd be going completely insane as a Raptors fan.

20:50

Nets D has been absolutely outstanding in the second Q

20:49

(Vana)Mehed mustas on seni olnud kindlamad ja sellel pildil on kaks põhjust.

Allikas: Reuters / Tom Szczerbowski-USA TODAY Sports / Scanpix

20:46

Nets on asunud juhtima 39:34.

20:45

Näidatakse, kes on väljaku ääres. Drake ja Charles Oakely (endine NY Knicks). Ja see tüdruk.

20:41
haralabob

When is Joey Crawford gonna retire? Can we start up a pension fund to speed this along?

20:40

26 points on 23 possessions for the Nets, 28 points on 24 for the Raptors. Both teams scoring well so far.

20:35

Netsi peatreener Jason Kidd rääkis vaheajal ajakirjanikule, et meeskond peab korvi all parem olema ja mitte laskma Johnsonil seal möllata.

20:31

Tutvustan korraks ka Twitterikontot @haralabob. See on üks igavesti vahva mees nimega Haralabos Voulgaris, kes on (endine) professionaalne pokkerimängija (võitnud 1,9 miljonit dollarit) ja väidetavalt parim NBAle panustaja maailmas.

Ehk selle mehe juttu tasub kuulata ja jälgida.

20:27

Toronto on seni asunud juhtima 26:23.

20:27
haralabob

Vasquez has to play in place of Ross, Raps so much better with him on the floor.

20:25

NBA ametlik telekava seda küll ei anna, kuid ehk on rahvusvaheline kava teine. Ja Elioni koduleht tõesti kinnitab. Täna tasub siis kindlasti vaadata, kuid edasi siiski hapum olukord (kui Eesti pole mingit superägedat erandit saanud).

20:21

Muideks praegu on Raptors vs Nets ülekanne @ NBA TV

20:17

Brooklyn juhib 18:16 ja Twitteris muretsetakse, et Toronto ei suuda Netsi sellist koosseisu normaalselt katta. Põhiprobleem on, et Nets on saanud mitu täiesti vabat kolmest, kuid seni on tabatud 5st 2. Toronton on vedanud, sest tavaliselt karistatakse ära.

20:12

Mida eelmine Twitteri-postitus tähendas? Meenutame:

20:11
JADubin5

Oh look, Joey Crawford. This game's gonna get weird.

20:09

Nüüd on õige hetk üle käia meeskondade senine teekond. Eelmises mängus oli Nets üle, kuid mäng enne seda toimus täiesti pöörane kohtumine. Raptors juhtis poolajal 18 punktiga. Kolmanda veerandaja lõpus oli vahe 22 punkti. Kui mängida oli 3.18, jõudis Nets viigini, kuid juhtima nad minna ei suutnud ning Raptors päästis mängu.

Mida ma öelda tahan? Ei hakka igat korvi esile tõstma. Senine seeria on aga näidanud, et Raptorsi jaoks on hea algus olulisem.

Praegu juhib Nets 12:10.

20:04

Pall pandi mängu ja Nets alustas kolmesega (Paul Pierce!). Vaadake natuke alla, kus Pierce'ist juttu.

20:02

Toronto fännid on läbi seeria olnud fantastilised ja isegi Netsi meeskond tõstis neid oma Twitteris esile. Tänagi on tuhanded kogunenud koduareeni ümber, et seal mängu jälgida.

20:00

Kell on 20, pall mängu (muidugi hilinemisega, nagu NBAs kombeks)! Toronto Raptors - Brooklyn Nets selgitavad täna, kes läheb vastamisi Miami Heatiga. See seeria algab ööl vastu kolmapäeva.

19:45
nbastats

Pierce: 2nd among active players in Game 7's played (8; Ray Allen 11). In those games, he's avg. 21.3 Pts, 6.6 Rbs on 40.6% (his teams: 4-4)

19:41
nbastats

Through 10 matchups this season + playoffs, @Raptors & @BrooklynNets are both 5-5. The combined point totals? Toronto 967, Brooklyn 966

19:29

Korraks peatuks sellel lugeja kommentaaril. Kahjuks pole Elioni NBA TVst enam kasu, sest tänaseid ja järgmiste ringide mänge seal ei näidata. Rääkimata muidugi jutust, et "vaatan kõike mänge", mis on täielik jama.

Küll aga tasuks NBA-huvilisel pilk peale visata liiga League Pass teenusele, kus ühe mängu hinnaks tuleb kokkuvõttes umbes 1-1,5 eurot.

Mis võimalused veel? Hollandis on üks nö hallis tsoonis olev pakkuja, kelle teenus on isegi NBA LPst parem, kuid legaalsusega on teatud küsimused (Hollandis küll lubatakse, kuid USAs vist hästi sellele ei vaadata).

Lisaks muidugi terve hulk streamijaid, mida mina isiklikult ei soovitaks, sest kvaliteet on üldjuhul nigel ja segavaid reklaame täis.

19:25
kummaline

on lugeda tekstipõhist korvpalli ülekannet.Emotsioon jääb ju täiesti saamata.
Elioni kasutajana tellisin spordipaketi kus NBA kanal täitsa olemas ja kõik mängud nähtavad.

19:20
nbastats

Experience again a factor. The Raptors roster has combined to play in 7 Game 7's. The Nets roster has 27, led by Pierce (8) & KG (6)

19:18

Nii, lõppenud paaridel nüüd tiir peal ja nagu öeldud, siis täna ootab meid kaks kohtumist. Toronto - Brooklyn vastasseisus ennustasin Brooklyni vanameistrite 4:2 paremust ja Spurs - Mavericks paaris SASi 4:1 võitu. Skoorid küll täppi ei lähe, kuid eks me varsti näe, kas meeskonnad siiski lähevad.

Mida arvate Teie?

19:14

Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies 4:3 (reporter pakkus 4:3)

Kuigi põhihooaja kõige väärtuslikum mängija (väidetavalt, pole veel välja kuulutatud) Kevin Durant nimetati kohaliku lehe poolt Mr Unreliable'iks (ebausaldusväärne), näitas mees viimases kahes mängus, mida ta sellest arvab (36 ja 33 punkti), ja tüüris OKC teise ringi.

Muidugi tuleb nentida, et Memphise olukord oli viimaseks mänguks juba kohutav: enne seeria algust sai mängukeelu (keelatud ainete kasutamine) Nick Calathes ja viimaseks mänguks ka põhimängija Zach Randolph, kes kostitas OKC pallurit rusikahoobiga. Lisaks oli vigane põhimängujuht Mike Conley. Kuid lahing oli võimas.

Video, mis võtab seeria kokku:

19:03

Los Angeles Clippers – Golden State Warriors 4:3 (reporter ennustas 4:3)

Võib juba nüüd öelda, et Läänes polnud tänavu seeriat, mis valmistanuks pettumuse. Kahjuks sai GSW jõud otsa, sest juba enne seeria algust sai vigastada keskmängija Andrew Bogut ja kuuendas mängus ka tema asendaja Jermaine O'Neal.

Kuigi vigane oli (tõenäoliselt, kinnitatud pole) ka LAC mängujuht ja süda Chris Paul, suutsid nad seeria enda kasuks kallutada.

Kahjuks jääb seda seeriat aga igavesti varjutama rassismiskandaal, mis maksab (jälle tõenäoliselt) LAC omanikule Donald Sterlingile klubi.

18:53

Houston Rockets – Portland Trail Blazers 2:4 (reporter ennustas 4:3)

Seeria, mis võinuks minna ükskõik millises suunas. Millise skooriga võidud tulid?

Esimeses mängus vahe 2 punkti, teises 7 punkti, kolmandas 5 punkti, neljandas 3 punkti, viiendas kümme ja kuuendas 1 punkt. Neli võitu kogunud Portlandi koguskoor punktides (kui lõpptulemuses kokku lüüa): -2 punkti.

Need meeskonnad võinuks ausalt öeldes pidada 9 või 11 või isegi 13 mängu, pinget jagunuks lõpuni.

Kuigi seeriat alustas fantastiliselt LaMarcus Aldridge, pani toimunule punkti Damian Lillard.

Siinkohal tasub vaadata ka seda reklaami:

18:47

Indiana Pacers - Atlanta Hawks 4:3 (reporter ennustas 4:1)

Kuigi Indiana läks edasi, siis midagi sellist, mis peaks Washingtoni teises ringis muretsema panema, nad ei näidanud. Meeskond, kes hooaja esimeses pooles liikus peaaegu 72 võidu graafikus, on täielikult lagunenud ja see, et Atlanta, kes kaotas enam kui pooled oma põhihooaja mängud, suutis kolm võitu noppida, on šokk.

Kahes viimases pani Indiana siiski oma paremuse maksma, kuid Larry Birdil (Indiana president) ja Frank Vogelil (peatreener) on mõtteainet kõvasti.

18:41

Chicago Bulls – Washington Wizards 1:4 (reporter ennustas 4:2)

Mnjah, poleks uskunud, kuid nii ta läks. Kuigi Bulls on fantastiline kaitsemeeskond, siis Hustle and Flow (Wall-Beal) vastu nad rohtu ei leidnud. Tegelikult avas Nene Bullsile ukse, kui ta sai eriti rumala liigutuse eest mängukeelu, kuid Washington siiski ei vääratanud.

Oleks arvanud, et Chicago loots Tom Thibodeau suudab pikemas seerias oma ametivenna üle kavaldada, kuid ju olid Bullsi mehed lihtsalt pikast ja kurvast (Rose vigastatud, Deng müüdi maha) hooajast kustunud.

18:36

Miami Heat - Charlotte Bobcats 4:0 (reporter ennustas 4:0)

Ainuke paar, kus favoriit ei kaotanud ühtegi kohtumist. Ausalt öeldes arvasin, et Charlotte ühe siiski ära võtab, kuid nii ei läinud, sest juba seeria alguses sai viga Charlotte'i parim mees Al Jefferson ja võimalused läinud olidki.

18:31

Esimese kohtumise alguseni on natuke enam kui poolteist tundi, teeme seni ülevaate sellest, mis on toimunud teistes paarides.