4. mai 2014, 23:44

OLE MEIEGA: tõime teieni NBA play-offide avaringi otsustavad kohtumised (8)

Pühapäeval läksid NBA play-offide avaringis seitsmendat korda vastamisis Toronto Raptors ja Brooklyn Nets ning San Antonio Spurs ja Dallas Mavericks. Õhtulehe reporter vaatas mõlemat mängu ja tõi sündmuste käigu, muljed ja värskeima ning huvitavaima pildi- ja videomaterjali jooksvalt Teieni. Olge meiega!
01:20
Martin Šmutov

San Antonio - Dallas 119:96. San Antonio edasi. Aitäh kõigile, meie ülekanne läbi, oli vahva!

01:10

Pop on fantastiline. Meeskond on 30ga ees ja armastus on õhus.

01:04
ZachLowe_NBA

Great season from the wacky, misfit Mavs. Great work in this series. Never thought they had a chance. Boy, was I wrong.

01:02
haralabob

Dirk looks dead out there, hands on shorts, all shots short.

00:59

Käime siis üle. Teise ringi paarid:
Idas: Indiana - Washington; Miami - Brooklyn
Läänes: San Antonio - Portland; Oklahoma - Los Angeles Clippers

Ennustame ka: Washington (6 mängu), Miami (6 mängu), San Antonio (7 mängu), Clippers (7 mängu).

00:54
SBNation

00:53

San Antonio võttis põhimängijad platsilt ära, see mäng on otsustatud.

00:41

Kolm veerandaega ja Spurs on visanud 94 punkti. Jeerum.

00:39

2 minutit kolmanda lõpuni, Spurs pidas Dallase rünnaku vastu ja seis 89:65. Spurs lihtsalt liiga hea praegu, et verest välja lüüa, kogemusi ka kõvasti.

00:31
HPbasketball

Spurs are good. The end.

00:19

Hea, et ma ütlesin, et te magama ei läheks. Vahe oli 29 punkti ja nüüd 14! Dallas on teel tagasi... 75:61, kolmandast veerandajast mängida 8 minutit.

00:13

Miks Spursi peatreener Gregg Popovich on parim treener? Poolajal meestele: "Seis on 0:0 ja ma tahan, et te võidaksite järgmise veerandaja." Ainuõige suhtumine.

23:54

Poolaeg Spursile 68:46, need play-offid on olnud täiesti pöörased, kuid kas Spurs tõesti laguneks? Samas, seesama Nets tuli Raptorsi vastu tagasi 22-punktilisest kaotusseisust. Ei maksa (veel) magama minna.

23:51

Ei oskagi midagi öelda. Dallas kaotab ühe palli teise järel ning olukorrad pole isegi nii ohtlikut, et seal peaks midagi juhtuma. Kaitses ei saada aga üldse hakkama ja Spurs teeb korvi alla, mida nad ainult soovivad.

Spursi selline mäng meenutab möödunud aasta finaalseeriat, kus nad küll lõpuks kaotasid, kuid panid palli liikumisega Miami palluritel pea korralikult pöörlema. Tänane erinevus on, et ruum on olemas isegi siis, kui tehakse 1-1 rünnakuid. Teised Spursi mehed lihtsalt teavad, kuhu end asetada, et katted töötaks.

23:46

62:35 ja esimest poolaega on mängida veel 3.17. Spursi visketabavus on üle 70%! Dallas mängiks nagu mingis teises liigas.

23:42

See oli nii fantastiline, et tasub korrata. Nii lõppes Raptors - Nets.

23:40

RT @thesmokingcuban: All 5 Spurs starters have scored. Parker leading the way with 6.

23:37

Nojah, sai 30 minutit tagasi öeldud, et kui Spurs läheb, siis nad lähevad. Nii ongi. 53:31 ja 5.39 minna poolajani.

23:33
SLAMonline

The Spurs are not messing around.

23:30
nbastats

In just over 16 minutes of play, @Spurs already have 51 points on 73.1% shooting! SAS up, 51-27 http://t.co/YDZMZvja76