Joel LindpereFoto: Tairo Lutter
5. mai 2014, 23:03

Lindpere vaid kolme mänguga jälle vigastatud, Bainik võitis üliolulise matši (1)

Joel Lindpere vahetati Ostrava Baniku liigakohtumises vigastuse tõttu juba 36. minutil pingile.

Tšehhi meistrisarjast väljakukkumisohus olev Banik mängis tänases põnevuskohtumises nendega sama palju punkte kogunud Olomouci Sigmaga. Esimese veerandtunniga jäädi juba 0:2 kaotusseisu ning sellega Bainiku hädad alles algasid: 20 minutiga pidid nad vigastuste tõttu tegema kolm sunnitud vahetust, neist kolmas oli 36. minutil Eesti koondise poolkaitsja. Lindpere vigastuse tõsidus pole veel teada, ent murettekitav on see siiski, arvestades, et meie mehe jaoks oli tegu alles kolmanda mänguga pärast eelmist pikka haiguspausi.

Lindpere klubi suutis aga august välja ronida: mõlemal pool vaheajavilet löödi üks värav tagasi ning kolmandal lisaminutil saadi kirja ka võiduvärav, mis tähendab, et Bainik tõusis liigatabelis 12. kohale, väljakukkumistsoonist kolme punkti kaugusele.