Spordivaria

Karpak hoiab EMil seitsmendat kohta 

Toimetas Kaspar Koort, 6. mai 2014, 20:44
Deniss KarpakFoto: MATI HIIS
Prantsusmaal La Rochelle'is toimuvatel Finn klassi Euroopa meistrivõistlustel on täna toimunud esimeste võistlussõitude järel Deniss Karpak 7., Lauri Väinsalu 31. ja Martti Kinkar 75. kohal.

La Rochelle'is olid täna tuuleolud taas üsna kesised. Hommikune väga nõrk ja ebaühtlane tuul sundis korraldajaid võistlussõitude algust edasi lükkama. Lõuna paiku tehti startide andmisega küll algust, kuid väga keerulised tingimused tõid kaasa arvukalt valestarte, mitmed üldised tagasikutsed ning sõidu katkestamised. Päeva lõpuks õnnestus veidi tugevnenud ja stabiilsemaks muutunud tuules siiski kaks sõitu kirja saada.

Deniss Karpaki (Karpak Sailing Team) tänasteks resultaatideks olid 17. ja 9. koht ning ta on kokkuvõttes 7. positsioonil. Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool) ületas finišiliini 36nda ja 53ndana ning hoiab hetkel 31. asetust. Martti Kinkar (ROPK) sai kirja 54. ja 90. tulemuse ning on 75. kohal.

Kahe sõiduvõiduga juhib britt Giles Scott sloveeni Vasilij Zbogari ja soomlase Tapio Nirkko ees.

Regatt kestab laupäevani, mil peetakse topeltpunktid andev medalisõit kümnele parimale. Ülejäänud purjetajad seilavad samal ajal viimases avaseeria sõidus.

Samal teemal

6. september 2014, 11:45
Purjetajad asuvad MMil hinnalisi olümpiakohti püüdma
28. aprill 2014, 16:34
Deniss Karpak paikneb maailma edetabelis 4. positsioonil
26. aprill 2014, 17:43
Karpak lõpetas MK-finaaletapi kümnenda kohaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee