LeBron James.Foto: Reuters / Scanpix
11. mai 2014, 10:33

NBA: Suurfavoriit Miami vääratas sel kevadel esimest korda

Korvpalliliigas NBA kaotas tiitlikaitsja Miami Heat kaotas käesolevas play-offis esimest korda, kui võõrsil jäädi 90:104 alla Brooklyn Netsile. Heat juhib Netsi vastu idakonverentsi poolfinaali siiski 2:1, avaringis oli Miami 4:0 üle Charlotte Bobcatsist.

Nets tegi selge vahe sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 26:14. Kogu mängu peale tabati kolmepunktiviseid 25st 15. Ühtlaselt skoorinud Netsi resultatiivseimad olid Joe Johnson 19 ja Andray Blatche 15 punktiga, Miami poolt vastas Lebron James 28 punktiga.

San Antonio Spurs asus Portland Trail Blazersi vastu läänekonverentsi poolfinaali juhtima juba 3:0 ja vajab edasi pääsemiseks vaid ühte võitu. Läinud öösel oldi Portlandist võõrsil paremad 108:103. Sealjuures oldi juba poolajaks ees 20 punktiga.

Tony Parker tõi Spursile 29, Wesley Matthews Trail Blazersile 22 punkti.