Manchester City on tänavune Inglismaa meisterFoto: DARREN STAPLES
11. mai 2014, 18:50

FOTOD: Manchester City võitis Inglismaa meistritiitli!

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tõmmati täna hooajale joon alla, kui viimases voorus tulid platsile kõik 20 meeskonda. Tiitli pistis kotti Manchester City, kes alistas kodustaadionil West Hami 2:0 ning edestas Liverpooli lõpuks kahe punktiga.
19:08

Ning lõplik tabeliseis:

19:04

Kõik tänased tulemused:

Manchester City - West Ham 2:0. Liverpool - Newcastle 2:1, Cardiff - Chelsea 1:2, Norwich - Arsenal 0:2, Hull - Everton 0:2, Tottenham - Aston Villa 3:0, West Bromwich - Stoke 1:2, Sunderland - Swansea 1:3, Southampton - Manchester United 1:1, Fulham - Crystal Palace 2:2

18:51

Ja nii on! Manchester City võidab kohtumise 2:0 ning on Inglismaa meister hooajal 2013/2014!

18:45

Manchester City on tänast mängu domineerinud algusest lõpuni ja ausalt öeldes pole nende võidus kordagi kahtlusi tekkinud. West Ham on ikka täiesti mannetu ja ilmselt on mehed mõtetega juba ammu suvepuhkuse juures.

18:39

Ka Chelsea on läinud Cardiffi vastu lõpuks 2:1 juhtima, mis tähendab, et hetkeseisuga on kõik esikuuiku meeskonnad võitmas ning seitsmes-kaheksas omavahel viiki mängimas – sobilik lõpp hooajale.

18:28
Viljar Voog

Kas Manchester Unitedi fännid olid liiga ennatlikud kui sellise lennuki Anfieldi kohale lendama saatsid? Liverpool on oma töö teinud, nüüd loodavad nad abi West Hamilt, aga sealt ei ole seda teps mitte tulemas.

18:27

Kuid tiitliheitluses ei tähenda Liverpooli väravad hetkel just eriti palju: City 2:0 eduseis tähendab, et võidukarika suunas purjetavad nemad.

18:26

Liverpool on kahe minuti jooksul löönud kaks väravat ning asunud Newcastle'i vastu 2:1 eduseisu. 64.  minutil oli täpne Daniel Agger ja 66. minutil Daniel Sturridge. Tagatipuks teenib külalismeeskonna ründaja Shola Ameobi 66. minutil punase kaardi.

18:23

Juan Mata iluvärav:

18:18

Vahepeal on Arsenal läinud Norwichi vastu 1:0 juhtima ja see Aaron Ramsey tabamus on ikka tõeline maasikas a la Marco van Basten aastal 1988:

18:17

18:15

Juan Mata lööb varbaga 20 meetrilt karistuslöögi otse lati alla - 1:1 Ryan Giggsi ilmselt viimases mängus Unitedi peatreenerina (selleks korraks).

18:12

Kompany värav:

18:10

City naudib mängu täiega ning võib arvata, et väravaid tuleb siin veelgi.

18:09

Ja info on jõudnud ka Anfieldi publikuni ning sealsed näod on kui matusel!

18:08

City lööb teise! 49 .minutil pääseb urgalöögi järel köögile kapten Vincent Kompany ja seis on 2:0!

18:07

Ülejäänud kohtumistes on seisud järgmised:

Cardiff - Chelsea 1:0, Fulham - Crystal Palace 0:1, Hull - Everton 0:2, Norwich - Arsenal 0:0, Southampton- Manchester United 1:0, Sunderland - Swansea 0:2, Tottenham - Aston Villa 3:0, West Bromwich - Stoke 0:1

18:04

Nemanja Vidic on oma viimases mängus Manchester Unitedi särgis sama kompromissitu võitleja kui oma esimeseski.