Clippersi kangelane Darren Collison Foto: ROBYN BECK
12. mai 2014, 12:46

Los Angeles Clippers alistas play-off seeria neljandas mängus Oklahoma City Thunderi kahe punktiga 101:99 ning viigistas seeria kaks-kahele.

Thunderit ei päästnud ka superduo Kevin Durant - Russell Westbrook järjekordne suurepärane esitus: Durant kogus üleplatsimehena 40 punkti, Westbrook lisas 27 silma.

Clippersi kangelaseks kerkis Darren Collison, kes viskas oma 18 punktist 12 viimase veerandaja jooksul. Neid punkte oli ka hädasti vaja, sest veel üheksa minutit enne lõppu oli kodumeeskond koguni 16-punktises kaotusseisus!

Clippersi resultatiivsemad olid Blake Griffin 25 ja Chris Paul 23 punktiga, viimane jagas ka 10 korvisöötu.

Indiana Pacers alistas samal ajal võõrsil Washington Wizardsi 95:92 ja juhib nüüd seeriat 3:1.