Dwayne Wade (vasakul) ja LeBron James tegid viimasel veerandil kahekesi mängu ära.Foto: AP / Scanpix
21. mai 2014, 11:42

Miami Heat viigistas seeria Indianaga

NBA Idakonverentsi finaali teises mängus võitis Miami Heat võõrsil Indiana Pacersi 87:83 ja viigistas seeria 1:1-le.

Võitjaile tõi Dwayne Wade 23 ja LeBron James 22, kaotajaile Lance Stephenson 25 punkti. Omapärane on asjaolu, et kui kolme veerandaja järel oli Wade'il ja Jamesil kahe peale kokku kirjas 23 punkti, siis viimasel kogusid nad omade 25 silmast 22, sealhulgas viimased 20.

Indiana oli veel ees 75:72, kuid siis tegi Heat, vabandust, Wade ja James 10:0 spurdi, mis otsustas mängu saatuse. Nüüd läheb seeria kaheks mänguks Miamisse.

Läänekonverentsis juhib San Antonio Spurs Oklahoma City Thunderi vastu 1:0.

NBA noormängijate draft'is sai teist aastat järjest esimese valiku õiguse Cleveland Cavaliers.