Kalev/Cramo alistas Rocki neljandatki korda
21. mai 2014, 20:49

Täna peeti Saku Suurhallis Eesti korvpallimeistrivõistluste neljas finaalmäng BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rocki vahel. Kalev/Cramo võitis kohtumise 11 punktiga 83:72 ning kindlustas nii neljandat korda järjest meistritiitli.
21:07

Finaalseeria väärtuslikeimaks mängijaks valiti mõistagi Kalev/Cramo ääremängija Vlad Moldoveanu.

20:56

Viimases mängus olid Kalevi resultatiivsemad Vlad Moldoveanu 19, Gregor Arbet 18 ja Curtis Millage 16 punktiga. Moldoveanult ka 11 lauapalli, Millage'it 7 lauda ja 5 vaheltlõiget.

Rocki kasuks viskas Timo Eichfuss 17 ja Vincent Simpson 15 punkti.

20:50

Ja nii on! Kalev/Cramo võidab neljanda finaalmängu 83:72 ning finaalseeria taaskord "kuivalt" 4:0!

20:47

Poolteist minutit jäänud, Kalev pärast Moldoveanu korvi ees 83:70. Tiitel jääb Tallinnasse, see on kindel.

20:44

Rock on hakanud sooritama kiireid ja ebaloogilisi viskeid ning see on vaid vesi Kalevi veskile. Tõsi, viimaks tabab ka üks Kriisa kolmene, kuid vahe ikkagi pluss kümme 80:70 Kalevile. Kolm minutit minna.

20:39

Dorbek eksib kahel vabaviskel ja Kalevi edu neli minutit enne lõppu seitse silma 74:67

20:37

20:36

Frank Elegar teenib viienda vea.

20:35

Rockil armuaega 5 minutit ja vahe on 7. 72:65 Kalev ees.

20:31

Ei, ei ja veelkord ei saa Rock seda palli kätte!

20:31

Abbott paneb pealt ja Kalevi edu on taas turvaline. 70:60 ja 6.37 lõpuni.

20:30
Palju

Õnne ühisliiga staarid!

20:29

Talts ärgitab kaaslasi aina mängima, 7 minutit lõpuni, Kalev ees 66:60.

20:24

Arbet lõpetab kolmanda veerandaja lauapõrkest kauge kahesega ja viib Kalevi ette 62:54. Tal kukub täna sisuliselt kõik, kahesed 5/5, kolmesed 3/2 ja vaid vabavisked on kehvakesed ehk 4/2.

20:19

Kaitse on omal kohal, aga Kalevi visketabavust ei kõiguta siin hetkel küll miski

20:18

3 minutit kolmanda veerandaja lõpuni, Kalev ees 56:49. Mingi säde on siiski Rocki tekkinud.