Mis lahti Milanoga? Teine kaotus järjest, seekord suurest eduseisust

Toimetas Ville Arike, 26. mai 2014 09:03
Kristjan Kangur.Foto: MERILI LUUK
Euroliigas Final Fouri kohta sihtinud Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani madistab Itaalia korvpalliliiga play-off'i esimeses ringis 8. asetusega Pistoiaga, kaotades neljanda mängu võõrsil 82:84.

Seis on nüüd 2:2, otsustav kohtumine peetakse homme Milanos.

Milano võitis poolaja 42:26, kuid suutis ometi edu maha mängida. Edu tehti sisse just teise veerandaja teisel poolel, kui Kanguur seisul 27:24 mängu lülitus. Ent kolmas veerandaeg kaotati 17:36, Milano meeskond teenis sel ajal ka kaks tehnilist viga ning hiljem eemaldati Alessandro Gentile ja üks vastasmängijatest!

Oma esimese viske tabanud Kangur teisel poolajal punktilisa ei saanud ning lõpetas 20 minuti, 3 punkti, 4 lauapalli, 2 vaheltlõike ja 1 korvisööduga. Keith Langford tõi Milanole 28 punkti.