Tallinna Flora fännide jaoks oli reede rõõmupäev - Infoneti vastu võeti 3:2 võit.Foto: ARNO SAAR
26. mai 2014, 12:11

Eesti jalgpalli meistriliiga 14. vooru põnevaima kohtumise eest hoolitsesid Tallinna Infonet ja Tallinna Flora. Reedel Lillekülas toimunud dramaatilise matši võitis Flora 3:2.

Flora asus Zakaria Beglarišvili 13. minuti väravast 1:0 juhtima, aga Vladimir Avilov 79. minuit tabamus ja Manucho 82. minuti penalti viisid 2:1 ette Infoneti. Flora viigistas 91. minutil Albert Prosa tabamusest ja võttis võidu 94. minuti Maksim Gussevi iluväravast.

Eesti meistriliiga läks 14. vooruga paarinädalasele puhkusele. Tabelijuht on 32 punkti kogunud Nõmme Kalju, kellele järgnevad Tallinna Flora 31, Tallinna Levadia 29, Sillamäe Kalev 27 ja Tallinna Infonet 24 punktiga.