Jäähoki

Venemaa hokikoondise peatreener palus Putinilt ootamatult vabandust (5)

Õhtuleht.ee, 27. mai 2014 18:21
Vladimir Putin (vasakul) ja Oleg Znarok.Foto: AFP / Scanpix
Pühapäeval Valgevenes lõppenud jäähoki MMil kulla võitnud Venemaa hokikoondise peatreener Oleg Znarok tõusis lisaks suurepärasele juhendajatööle huviorbiiti ka agressiivsete žestidega poolfinaalis Rootsi vastu.

Znarok tõmbas rootslaste abitreenerile Rikard Grönborgile otsa vaadates pöidlaga üle kõri ja teenis selle eest Rahvusvaheliselt jäähokiliidult (IIHF) finaaliks Soomega võistkonna juhendamise keelu.

Nüüd, kui pinged on lahtunud, meenutas Vene president Vladimir Putin pärast autasustamist aset leidnud jutuajamist Znarokiga.

„Ma ei suutnud vastu panna kiusatusele külastada pärast mängu tiimi riietusruumi. Esmalt õnnitlesin loomulikult treener Znarokit," vahendas Sport-Ekspress Putini sõnu.

Siis olevat Znarok järsku Putinile öelnud: „Mul on kahju, palun andeks!" Putin: „Aga ometi mille eest?" Znarok vastas: „Minu ebameeldiva žesti pärast. Luban, et ei tee seda enam kunagi!"

Putin lisas, et Znaroki sõnad näitavad veelkord tema väärikust ja et ta suutis mängijad ühise eesmärgi nimel töötama panna.

Samal teemal

27.05.2014
Venemaa (hoki)kombed – ülbe sohiteo üle tuntakse uhkust…
26.05.2014
Rootsi ajaleht: Venemaa võitis MM-tiitli sohiga
25.05.2014
Vene hokikoondise peatreener ei saa finaalis meeskonda juhendada
24.05.2014
VIDEO: Vene ja Rootsi koondise treenerid lubavad üksteist maha lüüa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee