LeBron James.Foto: AP / Scanpix
29. mai 2014, 10:22

LeBron James tegi negatiivset ajalugu, Miami veel finaali ei jõudnud

Korvpalliliiga NBA idakonverentsi finaali viiendas mängus võitis Indiana Pacers koduväljakul 93:90 Miami Heati ja vähendas nelja võiduni mängitava seerias kaotusseisu 2:3 peale.

Tõusude ja mõõnadega kulgenud kohtumises oli Miamil lõpusekunditel võimalus mäng seisul 90:92 enda kasuks pöörata, kuid Chris Bosh ei tabanud kaugviset.

Indiana poolelt kogus Paul George 37 punkti, sellest koguni 21 viimasel veerandajal. David West lisas 19 silma.

Miamile tõi Bosh 20 punkti ja 10 lauapalli, Dwyane Wade ja Rashard Lewis lisasid 18. Nende suurim staar Lebron James sai veaohu tõttu mängida 24 minutit ja kogus selle ajaga vaid 7 punkti. Play-offides pole ta varem nii vähe skoori teinudki.

Paari kuues matš peetakse ööl vastu laupäeva. Täna öösel on läänekonverentsi finaalis vastamisi San Antonio Spurs ja Oklahoma City Thunder, seal on seis 2:2.