Paraguai mängija Caceres Vitor ja Kameruni jalgpallur Vincent Aboubakar.Foto: Kerstin Joensson
MM 2014
30. mai 2014, 11:10

Jalgpalli MM-finaalturniiriks valmistuv Kameruni meeskond pidas eile maavõistluse Paraguaiga ja kaotas 1:2.

Paraguai asus juhtima 4. minutil Oscar Romero väravast ja 68. minutil lõi Roque Santa Cruz 2:0. Kameruni värava autor oli Eric Maxim Choupo-Moting 75. minutil. Mäng toimus Austrias, Kufsteinis.

1990. aastal esimese Aafrika meeskonnana MMil veerandfinaali jõudnud, aga seejärel finaalturniiril mitte kunagi alagrupist edasi pääsenud Kameruni ootab enne Brasiilias algavat MMi ees veel kaks maavõistlust - pühapäeval kohtutakse Mönchengladbachis Saksamaaga ning 7. juunil Yaoundes Moldovaga. MMi alustab A-gruppi kuuluv Kamerun 13. juunil mänguga Mehhiko vastu.