Inglased tegid Peruule säruFoto: EDDIE KEOGH
MM 2014
31. mai 2014, 14:15

VIDEOD! Inglismaale ja Hispaaniale muretud võidud, Drogba lõi sajandas mängus värava

Jalgpalli MMiks valmistuvad koondised pidasid eile hilisõhtul ja öösel ridamisi kontrollkohtumisi. Võidurõõmu said maitsta Inglismaa, Hispaania, Šveitsi, Bosnia ja Hertsegoviina, Uruguai ja Tšiili koondised.

Inglismaa kohutus Peruuga ja võttis veenva 3:0 võidu. Kui esimesel poolajal skooris ründaja Daniel Sturrdige, siis teisel poolajal olid täpsed keskkaitsjad Gary Cahill ja Phil Jagielka.

Hispaania ei suutnud esimesel poolajal Boliivia väravalukku lahti muukida, kuid teisel poolajal võeti Fernando Torrese ja Andres Iniesta tabamustest siiski oma.

Didier Drogba lõi oma sajandas koondisemängus 64. värava, kuid mannetu kaitsemäng tõi Elevandiluurannikule siiski 1:2 kaotuse Bosnia ja Hertsegoviinalt. Võitjate mõlemad väravad lõi Edin Džeko.

Šveits alistas tänu lõpu eel löödud väravale 1:0 Jamaika, Uruguai sai 1:0 jagu Põhja-Iirimaast ning 0:2 kaotusseisust välja tulnud Tšiili 3:2 Egiptusest. Iraan ei suutnud enamat 1:1 viigist Angolaga.