MM 2014

VIDEOD: Horvaatia rõõmustas kodupublikut, venelased mängisid võidu maha

Toimetas Kaspar Koort, 31. mai 2014, 20:56
Viik Norraga pakub Venemaa koondise peatreenerile Fabio Capellole palju mõtteainet NTB SCANPIX
MMiks valmistuvate koondiste tänastes lõppenud kontrollmängudes saatis edu Horvaatiat ja Alžeeriat, Venemaa pidi aga Norra vastu leppima 1:1 viigiga.

Horvaatia võõrustas - ilmselt silmas pidades MMi alagrupikaaslast Kameruni - Mali koondist ning võitis mängu 2:1. Mõlemad horvaatide väravad kanti Ivan Perišici arvele.

Venemaa koondis läks Oleg Šatovi väravast Norra vastu juba 3. minutil juhtima, kuid võidust jäädi ilma - 77. minutil skooris norrakate poolt Andres Konradsen ja mäng lõppeski 1:1 viigiga.

Venemaa alagrupikaaslane Alžeeria kohtus samal ajal Armeeniaga ja võttis kindla 3:1 võidu.

31. mai 2014, 14:15
VIDEOD! Inglismaale ja Hispaaniale muretud võidud, Drogba lõi sajandas mängus värava