Saksamaa koondise peatreener Joachim Löw ei saanud hoolealuste esitusega rahule jäädaFoto: BERND THISSEN
MM 2014
2. juuni 2014, 15:15

VIDEOD! Sakslased ja prantslased jäid kodustaadioneil võiduta (1)

Jalgpalli MM-finaalturniiriks viimaseid ettevalmistusi tegevad Saksamaa ja Prantsusmaa jalgpallikoondised valmistasid poolehoidjatele pettumused, kui ei suutnud vastavalt Kameruni ja Paraguai vastu viigist enamat.

Esimesel poolajal mitmeid häid võimalusi raisanud sakslased jäid 62. minutil kaotusseisu, kui Kameruni poolelt skooris nende staarmängija Samuel Eto'o, kuid seejärel olid viie minuti sees täpsed Thomas Müller ja Andre Schürrle ning Mönchengladbachi staadionil viibinud fännid võisid kergendatult ohata.

Kuid nede rõõmu ei jätkunud kuigi kauaks - tosnikond minutit enne mängu lõppu lõi oma kolmanda värava kolmes viimases kohtumises Kameruni ääreründaja Maxim Choupo-Moting ja kohtumine lõppeski 2:2 viigiga.

Prantsusmaa võõrustas samal ajal Nice'is MMIl mitte osalevat Paraguaid ja ei suutnud enamat 1:1 viigist - Antoine Griezmann viis prantslased 82. minutil küll juhtima, ent minut enne lõppu lubati vastastel viigistada.

USA alistas samal ajal 2:1 Türgi,

Honduuras pidi aga tunnistma Iisraeli 4:2 paremust.