Jaapan alistas maavõistluses 3:1 Kostariika.Foto: Andrew PATRON
MM 2014
3. juuni 2014, 10:29

Kaks hooaega Manchester Unitedisse kuulunud, aga 20kordses Inglismaa meistermeeskonnas episoodilist rolli etendanud Shinji Kagawa tõestas, et Jaapani koondist esindades suudab ta jätkuvalt näidata jalgpallimaagiat.

Jaapan kohtus eile hilisõhtul USAs, Tampas peetud maavõistlusels Kostariikaga ning võitis maavõistluse 3:1. Bryan Ruiz viis küll Kostariika 31. minutil juhtima, aga teisel poolajal lõi Jaapan kolm väravat vastu: 60. minutil skooris Yasuhito Endo, 80. minutil Kagawa ja 92. minutil Yoichiro Kakitani.

Itaallase Alberto Zaccheroni juhendatud Jaapan näitas terve kohtumise jooksul vahvat ja tempokat söödumängu. Kolumbia, Elevandiluuranniku ja Kreekaga C-gruppi kuuluv Jaapan sai kohtumisest kindlasti positiivse impulsi. Itaalia, Inglismaa ja Uruguaile D-alagruppi kuuluv Kostariika seis on märksa süngem.