Jalgpall

Rimo Hunt: Kasahstanis löödud väravad annavad kindlust juurde! 

Merili Luuk, 6. juuni 2014 15:52
Rimo HuntFoto: ÕHTULEHT.EE
Eesti meeste jalgpallikoondis sai sõpruskohtumise eel Tadžikistaniga ründejõudu juurde, täienedes Kasahstani klubis väravasoonele sattunud Rimo Hundiga.

"Koondisemängude jaoks peab alati olema kõrgelt motiveeritud. Ei saa olla nii, et tuled koondisemängule ja võtad seda 80% lõdvana, läheme anname 110% ja vaatame, mis saab," sõnas ta. 

Samal teemal

Veebruaris Kaisari klubiga lepingu sõlminud Hunt lõi Kasahstanis viis väravat.  "Lõpuks tulid need väravad ka ära ja veel olulised väravad. See annab kindlust kindlasti juurde, loodetavasti tuleb nüüd lisa!" rõõmustas ründaja.

"Tervis on mul korras, maist 1.juunini oli meil aga päris palju mänge, pärast seda pole saanud end väga liigutada. Muidu peaks olema kõik väga hea," kinnitas ta, et on mänguks valmis. 

Eesti koondis pole viimasel ajal aga ründetäpsusega hiilanud, Hundi arvates mängib siin rolli ka õnnejumalanna. "Ma ei ole küll kõiki mänge käinud, sest kaugel Kasahhimaal olid ajaliselt tingitud probleemid, siis olid ülekannetega jamad. Aga natuke on ikka õnne vaja ka teinekord, võimalusi oli. Ühel päeval läheb ühel, teisel päeval teised sisse" 

Samal teemal

13.07.2014
Rimo Hunt põrutas Kasahstanis kaks väravat
23.06.2014
Hunt lõi tabeliliidri vastu hilise viigivärava
07.06.2014
GALERII: Ulmelise lõpu teinud Eesti koondis alistas kodus Tadžikistani
15.05.2014
Hunt: Kasahstani liiga on Eesti liigast ühtlasem