Eesti jalgpallikoondis võõrustab TadžikistaniFoto: Arno Saar
7. juuni 2014, 22:06

Luts ja Anier said jala valgeks!

Eesti meeste jalgpallikoondis alistas kodus peetud sõpruskohtumises 2:1 Tadžikistani. Eesti jäi 61. minutil kaotusseisu, kuid 89. minutil viigistas Siim Luts debüütväravaga seisu, Eestile vormistas võidu teisel lisaminutil oma teist koondisekohtumist mänginud Hannes Anier.
21:58

... kuid siiski otsustab kohtunik Gediminas Mažeika vilistada! Eesti on võitnud 2:1 ning 12 päeva jooksul on saldoks üks võit, üks viik ja kolm kaotust.

21:57

Kaheksast lisaminutist on peagi juba tiksumas kümnes..

21:53

Anierile see mäng meeldib - leiab vaba koha ning lööb, kuid pall lendab paari meetri jagu siiski väravast mööda.

21:51

Kallaste sai ka veidike viga ning tema asemel astub platsile Artur Pikk. Ka temale on see täna debüütmänguks!

21:50

Taaskord oli üheks sepistajaks Ken Kallaste, kes tsenderdas värava ees ootavale Anierile. Peaga see noormees ei eksi!

21:50
ottjarvela

Hannes Anier lööb 2:1! Nagu tehti 2010 Fääri saartele (paari minutiga 0:1-st 2:1), tehakse nüüd Tadžikistanile.

21:50
RobertRooba

Kui on ANIER ja 8 särgi seljal, on ka pall väravas...

21:49

Seda suudab ainult Eesti! 2:1 ning Eesti läks Hannes Anieri (teine koondisemäng!) väravast juhtima!

21:48

Kaheksa minutit annab kohtunik juurde! Nagu lisaaeg juba!

21:48
ottjarvela

Siim Luts lööb koondisekarjääri esimese (ja väga-väga ilusa) värava ning viigistab mänguseisu. Ning kohtunik lisab 8 (jah, kaheksa) minutit!

21:47

Pikk pall Jäägerilt Kallaste suunas, temalt peapall Siim Lutsu suunas, kes ei kõhkle - VÄRAV!

21:46

VÄRAV! 1:1!

21:43

Mees maas! Üks õnnetu tadžikk lamab maas ja sekundid muudkui kuluvad. Lõpuks viiakse mees meeletu vilekoori saatel kanderaamiga minema.

21:39

Selle kohta ütleks küll napikas - Luts sai hea koha pealt löögile, aga siiski raamidest mööda. 82. mänguminut on tiksumas.. Armuaega väga ei ole.

21:34

15 minutit lõpuni - Eesti on hakanud korralikult kombineerima, kuid seda, kes rünnakud korralikult lõpetaks, pole. Pehrsson on otsustanud 2615 pealtvaataja ees platsile saata ka Hannes Anieri

21:25

Tadžikid võitlevad ja jäävad üldiselt ka peale ..

21:24
Ott Järvela

Üks siniseid särke kandev kooslus võib oma tänase etteaste üle tõesti uhke olla, aga selleks pole kahjuks mitte Eesti meeskond, vaid fännisektor, kes vaatamata nende silme ees platsil lahti rullunud mannetusele on Sinisärke tublisti toetanud. Ka pärast Tadžikistani (ilusat) avaväravat skandeeris fännisektor "Me usume Eestisse!" Seda oli tore kuulda, aga reaalselt võttes Eesti (tänane) mäng optimismiks põhjust ei anna. Liiga palju praaki, ebakõlasid ja tempot aeglustavaid lahendusi.

21:20

Masendav, lihtsalt masendav! Enesekindlad tadžikid kasutasid kaitsjate peataoleku ära. Bärengrub ei saanud Fathkulojeviga hakkama, talle mindi appi, kuid Enar Jäägeri katetav Vosijev jäi ühtäkki täiesti vabaks. Kerge kannasööt ning Jäägeri jalge vahelt ongi pall väravas. Pool tundi veel.