Jalgpall

Siim Luts iluväravast: oli löögikoht, õnnestus hästi palli tabada, läks sisse 

Ott Järvela, 8. juuni 2014 01:42
Eesti jalgpallikoondise 2:1 võidumängus Tadžikistani üle 89. minutil mänguseisu viigistanud poolkaitsja Siim Luts tõdes, et vaatamata tänasele tabamusele ei saa ta viie maavõistluse jooksul näidatuga lõplikult rahule jääda.

"Ei saa väga rahule jääda, sest üldpilt pole see, mis tahaks. On näha, et praktikat napib," kommenteeris Luts oma esitusi. Umbes sama häda, mis Lutsu individuaalselt, kimbutab rahvusmeeskonda ka tervikuna.

Samal teemal

"Iga mäng on erinev koosseis, mis pole kokku mänginud. Selja taga on kaks väsitavat nädalat, täna tuli end kokku võtta. Õnneks suutsime lõpuks vajalikud väravad ära lüüa, aga vahepeal, eriti just teise poolaja alguses, kadus mäng ära," tõdes Luts.

Mida koondis kahe nädala jooksul täpselt tegi? "Põhiline oli treeneri uus taktikaline pool. Õppisime, kuidas tuleb teha liikumisi kaitse- ja ründetsoonis ning kuidas tuleb pall kaitsetsoonist ründetsooni viia. Alguses olid need veidi harjumatud. Kui taktikalised käigud välja tulevad, on hästi. Kui me aga neid ellu viia ei suuda, siis on probleeme."

Oma tänasest, koondisekarjääri esimesest väravast rääkides jäi Luts andrusveerpalulikult tagasihoidlikuks: "Oli löögikoht, õnnestus hästi palli tabada, läks sisse."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee