MM 2014

Looduse vingerpussid: Halb ilm katkestas kaks ettevalmistusmängu ühel õhtul 

Must Karl Silver, 8. juuni 2014 11:13
Rahe katkestas Belgia ja Tuneesia mänguFoto: LAURENT DUBRULE
Eile õhtul aset leidnud kaks ettevalmistusmängu tuli katkestada, sest ilmastikuolud ei võimaldanud edasi mängida. Inglismaa ja Hondurase mängu takistas äike, Belgia ja Tuneesia mäng jäi pooleni golfipalli suuruste raheterade tõttu. Mõlemad mängud mängiti hiljem siiski lõpuni.

Miamis toimunud Inglismaa ja Hondurase mäng hilines äikese tõttu pool tundi. Inglased Hondurase vastu 0:0 viigist paremat teha ei suutnud. Pärast mängu kritiseeris Inglismaa kapten Steven Gerrard vilepartiid ning tunnistas, et on vaid puhas õnn, et meeskond pääses sellest mängust vigastusteta. Gerrardi pahameele põhjuseks on kolm olukorda, kus Hondurase mängijad ohtlikult mängisid ja mängu lõpuks vaid ühe punase kaardi teenisid. 

Brüsselis peetud Belgia ja Tuneesia vaheline sõpruskohtumine jäi aga pooleni 24. minutil, kui taevast hakkas alla sadama suuri raheterasid. Rahe lõppedes mäng jätkus ning Belgia saavutas Tuneesia üle 1:0 võidu. 

Teistes eilsetes sõpruskohtumistes ilm vingerpusse ei mänginud. Buenos Aireses peetud Sloveenia ja Argentiina vahelise mängu võitis Messi ja Alvareze abiga Argentiina 2:0. Hispaania võitis El Salvadori samuti 2:0. 

Samal teemal

08.06.2014
OH EBAÕNNE! Uued putsad võivad Hispaania vutistaari MMi avamängust eemale jätta
05.06.2014
Nestor: kas Inglismaa, Holland või Belgia jõuab MM-i finaali

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee