Cristiano Ronaldo tänab pärast edukat mängu pealtvaatajaid.Foto: Reuters / Scanpix
11. juuni 2014, 10:35

Ronaldo naasis ja Portugal nüpeldas Iirimaad (2)

Portugali jalgpallimeeskond andis MMi eel tormihoiatuse, kui Cristiano Ronaldo naastes nüpeldati New Yorgis peetud sõprusmängus Iirimaad 5:1.

Vigastusest üle saanud Ronaldo mängis 64 minutit ja andis kaks väravasöötu. Hugo Almeida avas skoori juba 3. minutil ja poolajaks oli seis 3:0.

20. minutil tuli Keoghi omaväravast 2:0, 37. minutil Almeidalt 3:0 ning kaks viimast kolli kõmmutasid Vieirinha ja Coentrao mängu viimasel veerandtunnil. Iirimaa auvärava lõi McClean 52. minutil.

Portugal mängib MMil G-alagrupis koos Saksamaa, USA ja Gaanaga. Iirimaa ei pääsenud MMile, jäädes valiksarjas tahapoole Saksamaast, Rootsist ja Austriast.