Spordivaria

Eesti maletajate tänane saldo: 4st 3,5 punkti!

Toimetas Ville Arike, 11. juuni 2014 22:39

4 KOMMENTAARI

t
tjah/ 13. juuni 2014 10:33
lähemalt vaadates oli Seemani seis ikka päris räbal, seal polnud enam palju teha. Ladva kah kaotas viimases voorus, kuid Külaots võitis turniirivõitja Kovalenko. Ehkki Ladva täitis IM normi, ei saa tema esinemist õnnestunuks lugeda. Liiga palju äpardusi., sealt oleks pidanud vähemalt punkt rohkem tulema kokku. See, et Külaots oli parima eestlasena alles kuues ja RP 2466, ütleb juba paljugi. Lätlased ja leedukad on praegu males paremad kui meie, vähemalt selle koosseisuga.
t
tjah/ 12. juuni 2014 15:35
kahjuks Seeman kaotas täna Sulskisele. Õigemini alistus. Miks, seda ei tea, seis polnud sugugi nii lootusetu. Ratsude lõppmängus oli valgel küll kauge enamettur, kuid õige mänguga musta kuningas likvideerib selle ohu.Houdini kompuuter hindas seisu 1,63, mis pole veel katastroof, saanuks mängida edasi.
Ladva viigistas ja püsib tasakaalus. Viimane voor mängitakse täna õhtupoolikul
t
tahaks kiita/ 12. juuni 2014 11:50
ja üldiselt , ma tahaks kiita Õhtulehte selle eest, et avaldatakse vahel ka maleuudiseid. Teised lehed ei tee Eesti maleelust väljagi, hea kui on paar nupukest MM-matchi kohta. Kuid peale selle toimub ju niipalju muid malesündmusi.
Täna on siis viimased voorud ja loodetavasti ei jää paremad eestlased kokkuvõttes miinusesse.Niisugusel turniiril,endast tugevamate vastaste vastu, oleks isegi 5, 5 punkti Ladva ja Seemani jaoks hea tulemus
t
tjah,/ 12. juuni 2014 02:48
jah, kuid ikka rabe on see mäng meie meestel. Ladval näiteks 3 võitu ja 3 kaotust, mis näitab, et noormees võtab liiga palju riske.Eilegi lasi Ladva täiesti viigilises vankrite lõppmängus pool punkti käest ja sai kaotuse Kantansilt. Rahulikumalt ja täpsemalt, niisuguseid apsakaid ei tohi sisse lasta. Viik viib edasi.
Ladva rating perfomance on praegu 2498, tuleks hoida seda,siis tuleb tubli reitinguparandus ka FIDE tabelis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee