NeymarFoto: AFP / Scanpix
Kihlveoblogi 12. juuni 2014 09:56
Iga mängupäev räägime Õhtulehe kihlveoblogis mängudest ja võimalustest, mida tasub jalgpalli MMi ajal jälgida.

Õhtulehe panustamisamatöörist kirjutaja jälgib ausalt oma käekäiku. Panustamiseks ei kasuta me summasid, vaid ühikuid. Panustamismaailmas on igal ühikul tavaliselt väärtus nt 1 ühik = 1 euro, kuid see oleneb juba panustaja nö finantsvõimalustest, oskustest ja teadmistest. Kasutame OlyBeti koefitsente.

1. mäng: Brasiilia – Horvaatia (1,32 – 5 – 11,5)
Algab: 12.06 kell 23

Tunnistan ausalt, et puhta rahaliini (need koefitsiendid meeskondade kõrval) numbrid ei kütkesta.

Kuid kuna sooviks siiski Brasiiliale panustada, valiks ehk hoopiski nende esimese poolaja võidu, mille koefitsiendiks 1,8, sest võõrustajad alustavad kindlasti võimsa survega ja tahavad kodupublikut kohe rõõmustada.

Kuna me eeldame ka, et Brasiilia võidab esimese poolaja, võiks panustada ka esimese poolaja lõpuskoori: 1:0 pakub koefitsiendiks 2,82 ja 2:0 5,9.

Panused:
1 ühik: Brasiilia 1. poolaja võit (koefitsient 1,79)
2x0,5 ühikut: 1. poolaja skoor on 1:0 (2,82) või 2:0 (6,0)

Kommentaarid  (1)

jalka pole ennustamiseks parim ala 12. juuni 2014 18:30
jalgpall on niivõrd raskesti ennustatav mäng, et sellele raha raisata tundub mõttetu. Niivõrd palju sõltub juhusest, üks värav lahutav võitu viigist ja viiki kaotusest.Kui just fixi mängus pole ja sa tead ette kuidas see on kokku lepitud. MM-il fixe ilmselt pole.
Aga muidugi , amtöörpanustaja võib ka lihtsalt seepärast raha kulutada, et oleks põnevam vaadata.Kuid siis soovitaks teha seda väikeste panustega, et poleks kahju kaotatud rahast.Panuse tegemine oma viimase rahaga või selleks laenu võtmine on juba kurjast.
Tennises on üllatusi hoopis kergem ette aimata ja suuremaid koefitsiente võita.
Näiteks tänane päev Halles, kuidas gamblerid teadsid, et Lu võidab Karlovici koefitsiendiga 3,5 ? .Nad analüüsisd meeste mängu eripära, H2H, murumänguoskusi, kes on parem tiebreakides ja tegid riskantse, kuid õige otsuse.