Foto: Reuters / Scanpix
Kihlveoblogi 13. juuni 2014 10:12
Iga mängupäev räägime Õhtulehe kihlveoblogis mängudest ja võimalustest, mida tasub jalgpalli MMi ajal jälgida. Õhtulehe panustamisamatöörist kirjutaja jälgib ausalt oma käekäiku. Panustamiseks ei kasuta me summasid, vaid ühikuid. Panustamismaailmas on igal ühikul tavaliselt väärtus nt 1 ühik = 1 euro, kuid see oleneb juba panustaja nö finantsvõimalustest, oskustest ja teadmistest. Kasutame Olybeti koefitsente.

Eilse Brasiilia mänguga läks viletsalt. Mäng oli muidu selline, nagu võis arvata, kuid ainus tõsine oht ehk vasturünnak tõigi värava, mis purustas tulemuspanused ja teist väravat ei suutnud Brasiilia vaatamata pidevalt palli valdamisele lüüa.

2. mäng: Mehhiko – Kamerun (2,18 – 3,1 – 3,55)

Algab: 13.06 kell 19

Kaks väga ägedat meeskonda, kuid eurooplaste jaoks natuke tundmatud suurused. Ja kuigi Mehhikost meenub Guillermo Franco ja Kamerunist üksjagu rohkem mängijaid, siis kihlveokontorite soosikuks on Mehhiko.

Ka statistikale pühendunud portaal 538 (FiveThirtyEeight) pakub Mehhiko võiduvõimaluseks 43 protsenti.

Kuid ei usu. Samas Kameruni võidule ei suuda ka panustada, sest Aafrika meeskonnad on lihtsalt nii ebastabiilsed ja nende peatreener pole minu jaoks selline nimi, kes peaks kõik vastased üle mängima.

Seega viik.

3. mäng: Hispaania - Holland (1,82 – 3,3 – 4,8)

Algab: 13.06 kell 22

Hollandile on ette heidetud noort ja seega (?) ebastabiilset kaitseliini, kuid Holland pole kunagi mängust väljas, sest kvaliteeti kasvõi üheks sähvatuseks on neil alati. Muidugi tuleb sisse kohtumisi nagu näiteks Eesti vastu, kus oldi õnnega koos, et platsilt viigiga pääseti.

Kuid tegemist on MMi avamänguga ja kui kahtled, siis panusta viiki.

4. mäng: Tšiili - Austraalia (1,43 – 4,1 – 8,4)

Algab: 14.06 kell 1

Austraaliale võiks panustada küll, kuid panus oleks, et nad teenivad MMi jooksul 0 punkti. Pikka juttu pole. Tšiili, kes on minu jaoks üks turniiri üllatusmeeskondi, korjab siit kolm punkti.

Kaaluda tasuks ehk isegi mõnda handicap panust (see tähendab, et panustan näiteks Tšiili võitu HCga -1 ehk Tšiili peaks minu panuse võitmiseks võitma vähemalt kahe väravaga, sest üks värav (-1) arvestatakse nende skoorist maha), kuid -1 on 1,72 ja -2 3,75, mis ei ahvatle.

Lisapanuse panen sellele, et Austraalia ei löö väravat (1,85).

Panused:

3x1 ühik: Tšiili võit ja Hispaania – Holland viik ning Austraalia ei löö väravat

0,5 ühikut: Mehhiko – Kamerun viik

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

punter 14. juuni 2014 12:29
Esiteks, mitte ükski spordipanustamises pädev persoon ei tee oma panuseid nn. "kodumaistes" kihlveokontorites. Niisiis, unusta ära igasugused susserdajad nagu olibetikesed, triobetikesed, pafikesed, tonybetikesed...jne. Põhjus väga lihtne, olematu kvaliteet, madalad koefitsendid, ühesõnaga, totaalne rämps. Teiseks, unusta ära combo panused, seda enam, et Sa ei tundu kihlvedudest ABSOLUUTSELT mitte midagi teadvat. Põletad raha ja kiiresti. Kolmandaks, tee endale selgeks spordipanustamise nn. ABC ja alles selle järel asu asja kallale. Just sinusugused, olematute oskustega inimesed, toidavatki kihlveokontoreid. Pikemas perspektiivis ei ole võimalik taolise loogikaga, panustamismustriga plusspoolele jõuda. Muideks, MM ei ole just kõige parem koht, taolise teemaga alustamiseks. Niisiis, minu soovitus, lõpeta see palagan siin ära ja tegele millegi muuga. Edu.
soovitaja 14. juuni 2014 01:01
tõsiselt, lõpeta ära see jama ! Sa ei ta kihlvedudest midagi ja mangid maha oma palga ( kui sel seda üldse on ), vanbemate säästud ja vanaema maja.
Vedada kihla jalka peale ja veel iga päev on hullumeelsus.Kui tahad ,vea kihla finnaalmängu võitja peale tagasihoidliku summaga, aga mitte sihukest jampsi.
Teed iseend kogu rahva ees lolliks ja kaotad raha, mida sul ilmselt endal polegi.
Kui sa teaksid kihlvedudest midagi, sa ootaksid õiget hetke mitu nädalat, sageli isegi kuid enne kui teha oma liigutus bookiede raha võtmiseks.Selleks peab olema inside infot,põhjalik analüüs, peab olema sobiv moment, kus nad teevad koefitsientides ränga vea ja siis sa ründad. Kuid niiviisi kihla vedades ootab sind kiire pankrot.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS