Eesti naiste jalgpallikoondisFoto: Eesti Jalgpalli Liit
15. juuni 2014, 18:10

Naiste jalgpallikoondis MM-valiksarjas võidulisa ei teeninud

Eesti naiste jalgpallikoondis võõrustas MM-valikmängus Makedooniat. Haapsalu linnastaadionil toimunud kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Kui Eestil oli enne tänast kirjas kolm punkti 2:0 võidu eest võõrsil just tänase vastase Makedoonia üle, siis vastaste punktiarve oli siiani avamata.

Mäng algas meie naiskonna jaoks hästi, kui juba 3. minutil avas mänguskoori Katrin Loo, kuid 38. minutil lubati vastastel viigistada. Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Eestil on nüüd kuuest mängust kogutud neli punkti, millega ollakse 2. valikgrupis viiendal kohal, Makedoonia on ühe punktiga kuues. Juhib 22 punkti kogunud Hispaania.

Eesti koosseis: 1-Getter Laar, 2-Riin Emajõe, 3-Kairi Himanen, 4-Pille Raadik, 7-Katrin Loo (78. 13-Kristina Bannikova), 8-Kaire Palmaru, 9-Signy Aarna, 10-Kaidi Jekimova, 14-Miina Kallas, 18-Kethy Õunpuu, 22-Hannaliis Jaadla