Jalgpalli MM-finaalturniiri E-alagrupi teises kohtumises alistas Prantsusmaa 3:0 (1:0) eeldatava autsaideri Hondurase. Kohtumises leidis esimest korda MMide ajaloos kasutust väravajoonetehnoloogia.Foto: LUIS ACOSTA
Jalgpalli MM 2014 galeriid
16. juuni 2014, 00:21

Prantsusmaa asus juhtima Madridi Reali ründaja Karim Benzema penaltist 45. minutil. 11 meetri karistuslöök määrati Wilson Palaciose poolt Paul Pogbale tehtud vea eest. Palacios teenis olukorrast oma teise kollase kaardi ja Honduras jäi arvulisse vähemusse.

48. minut osutus ajalooliseks. Benzema löök põrkus väravapostist vastu Hondurase puurivahti Noel Vallardesi ja siis üle väravajoone. Inimsilma jaoks võimatu otsuse langetas väravajoonetehnoloogia.

Kohtumise lõppnumbrid vormistas Benzema iluvärav 72. minutil. E-alagrupis on avavooru järel kolm punkti tabelis Prantsusmaal ja Šveitsil, Ekuador ja Honduras on nulli peal. Teises voorus (20. juunil) kohtuvad Prantsusmaa - Šveits ja Honduras - Ekuador.