Hispaania väravavaht Iker CasillasFoto: MARCOS BRINDICCI
MM 2014
19. juuni 2014, 02:57

Hispaaniat ootab kojusõit, Holland ja Tšiili edasi! (6)

Jalgpalli MM jätkus täna teise vooru mängudega ning kojusõit sai selgeks kolmel koondisel - valitseval maailmameistril Hispaanial, Austraalial ja Kamerunil.
02:57

Aga Õhtulehe tänane ülekanne tõmbab nüüd otsad kokku. Uuel päeval kohtuvad esmalt Kolumbia - Elevandiluurannik, maiuspalas Uruguai - Inglismaa ja lõpuks Jaapan - Kreeka. Tänud kaasa elamast ja kohtumiseni!

02:55

Ühtlasi on selge, et kõigis tänastes mängudes selgus üks meeskond, kes play-off'i kindlasti ei pääse: Austraalia, Hispaania ja nüüd Kamerun. Milliseks jõudemonstratsiooniks võib kujuneda väljakuperemeeste heitlus selle viimasegi motivatsiooni ja tuju kaotanud Kameruniga?

02:53
OptaJoe

6 - Cameroon are the first team to lose six successive World Cup games since El Salvador in 1982. Slump.

02:52
OptaJoe

4 - #CRO have scored four times in a World Cup game for the very first time. Rout.

02:52
OptaJoe

RT @OptaJohan: 2 - Mario Mandzukic is the first player to score two goals in one World Cup match for Croatia. Cemented.

02:51

Viimases voorus kohtuvad Mehhiko - Horvaatia ja Brasiilia - Kamerun.

02:50

A-grupis on Brasiilial ja Mehhikol nüüd 4 punkti, Horvaatial 3, Kamerunil 0.

02:50

Mäng on läbi, Horvaatia võitis 4:0.

02:48

Lisaminuteid tuleb 2.

02:47

Kuidas Rakitic jätab 5:0 löömata! See oli 2-1 kiirrünnak. Pool minutit hiljem päästab Pletikosa väljaku teises otsas Horvaatia.

02:44

Mandžukic pärast oma teist ja meeskonna neljandat väravat.

02:43

Kamerun püüab veel auväravat ja 85. minutil saab Moukandjo omade parima võimaluse, kuid löök läheb mööda.

02:38

Horvaatia fännid on täna saanud väravaid igale maitsele.

02:36
brazuca

Happy with that. I've been working on my set pieces. #ballin

02:35

Ka Horvaatia teise värava löönud mees Perišic pääseb puhkama, Rebic sisse.

02:34

Laiba tampimist tuleb kannatada veel umbes veerand tundi.

02:33

Kamerunil Salli Choupo-Motingi asemele.

02:32

Vv tõrjus Eduardo löögi otse Mandžukici jalale, kel oli seejärel sel MMil ilmselt kõige lihtsam skoorida. Koondise eest on mehel nüüd 15 väravat kirjas.